Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dychowski

Zlece zrobienie lub uzycie gotowego skryptu na serwer plików

Polecane posty

Witam

Szukam osoby która zrobi mi stronkę typu rapid tzn. mam serwerek na pliki i chciałbym żeby userzy mogli logując sie wchodzić na serwer i pobierać dostępne pliki , nie jestem informatykiem i nie znam się na tym , nie wiem czy dobrze przedstawiłem to co potrzebuje ale na mail wytłumaczę dokładnie : dychowski@gmail.com . Cena 50-150 zł.

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Jeżeli chcesz otrzymać jakieś oferty zwiększ cenę i to o dość trochę :)

 

Wykonanie takiego autorskiego cms'a kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę to możesz liczyć co najwyżej za najprostsze zainstalowanie jakiegoś gotowego skryptu open-source. I w zasadzie nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę to możesz liczyć co najwyżej za najprostsze zainstalowanie jakiegoś gotowego skryptu open-source. I w zasadzie nic więcej.

 

Ale właśnie o tym mówimy , może być nawet gotowiec jakiś najprostrzy , mam dwa fora z fonikami i potrzebuje tylko użytkownikom udostępnić romy , aplikacje itd czyli potrzebuje stronkę z foto Samsunga i dwa okienka : login i pass a nie jakis autorski projekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam osoby która zrobi mi stronkę typu rapid tzn. mam serwerek na pliki i chciałbym żeby userzy mogli logując sie wchodzić na serwer i pobierać dostępne pliki , nie jestem informatykiem i nie znam się na tym , nie wiem czy dobrze przedstawiłem to co potrzebuje ale na mail wytłumaczę dokładnie : dychowski@gmail.com . Cena 50-150 zł.

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie wszystkim za szybka odpowiedz i pomoc , serdecznie również dziękuję forum , juź zlecenie w trakcie realizacji.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wielu skruptów forum można doinstalować pluginy downloadu, wystarczy wtedy dać uprawnienia do ściągania tylko dla zarejestrowanych userów - proste i działające, w 10 minut masz co potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×