Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hwjq

RPS, vps, dedyk pytanie

Polecane posty

1.Dostane gdzies jeszcze rps'y oprocz ovh najlepiej bez oplaty instalacyjnej lub oplata ta moze wynosic max 100 zl

 

2.duza roznica jest rpsa vs vps ? czym to sie dokladnie rozni ? jaka jest predkosc wysylania, pobierania takiego vpsa

 

3.Ogolnie cos jak rps/dedyk do 70 zł dysk 20 gb transfer 1000 gb dostep do root i mozliwosc instalacji wlasnego oprogramowania (instalacja od podstaw apache itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Dostane gdzies jeszcze rps'y oprocz ovh najlepiej bez oplaty instalacyjnej lub oplata ta moze wynosic max 100 zl

 

2.duza roznica jest rpsa vs vps ? czym to sie dokladnie rozni ? jaka jest predkosc wysylania, pobierania takiego vpsa

 

3.Ogolnie cos jak rps/dedyk do 70 zł dysk 20 gb transfer 1000 gb dostep do root i mozliwosc instalacji wlasnego oprogramowania (instalacja od podstaw apache itd)

 

 

 

1. Z tego co wiem to chyba tylko ovh oferuje RPSy , może po prostu odkup od kogoś i wtedy ominiesz koszty instalacji.

2. W RPSie masz dedykowane komponenty poza dyskiem (Minimalny przepływ ISCSI 1 MB/sec) w najtańszym pakiecie.

3. Wydaje mi się że tylko vps lub zwiększ budżet. Np http://www.polskie-serwery.net/podstrona.php?i=oferta&k=dedyki , najtańszy 95 zł miesięcznie + 49 zł instalacja. Nie wiem jak to chodzi , podejrzewam ze procesor 700 MHz niewiele zdziała.

 

Podsumowując najlepiej bedzie jak sobie odkupisz od kogos rpsa , albo zwiększysz budżet.Normalnego dedyka dostaniesz za około 200 zł w livenet , lub http://www.informacje.ionic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Z tego co wiem to chyba tylko ovh oferuje RPSy
wiem że jeszcze beyond ma RPS' y ale tam tanio na pewno nie będzie ;) to tak bardziej w ramach ciekawostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×