Skocz do zawartości
Krzychu13

Darmowy skrypt-CHAT

Polecane posty

Witajcie

 

Poszukuję darmowego skryptu umożliwiającego mi prowadzenia chatu.

Wczoraj zainstalowałem skrypt AjaxChat. Bardzo fajny, polskie locale, emotki, BBCode. Wszystko pięknie.

Mam jednak dwa problemy z tym skryptem.

Otóż chat ten ma być dla zamkniętej grupy osób. Mianowicie 80osób. Dostęp do pokoju może mieć tylko określona przeze mnie liczba osób.

W AjaxChat owszem, można założyć konta, ale tylko przez Admina dopisując nick i hasło w pliku. Jest to niewygodne i czasochłonne, ale jestem jeszcze w stanie to zrozumieć. Problem jest w tym, że owy skrypt generuje bardzo dużo wpisów do bazy przez co nie wyrabia już przy paru osobach. Owszem mam płatny hosting, ale nie daje sobie rady z takim napływem wiadomości. Owszem można usuwać archiwum, ale znowu.. ręcznę usuwanie takich wpisów uzależnia mnie od regularnego usuwania wpisów z bazy. Owszem skrypt oferuje możliwość kasowania archiwum, ale tylko po X dniach, a nie X minutach czy godzinach.

Pokój musi być albo na hasło albo najlepiej dla określonej liczby osób, które ja mogę wybrać. Miło by było, gdyby owe userzy mogli się sami rejestrować, a ja sam mógłbym wybierać kto do pokoju wejdzie, a kto nie.

 

Poszukuję skryptu .. wiadomo z emotkami, z powyższą funkcją. Najlepiej w polskiej wersji językowej i darmowy.

 

Czy jest Wam znany jakiś skrypt tego typu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Szczerze polecam FlashChata, choć co prawda jest płatny, no ale nie kosztuje za wiele (5$):

http://www.tufat.com/script2.htm

 

Sam używam od dosyć dawna.

Od czasu do czasu robimy w serwisie spotkania na czacie no i zdarza się, że jest sporo wiadomości w krótkim czasie. Wyrabia na shared hostingu bez najmniejszego problemu. Zresztą, są 3 opcje do wyboru:

 

- działanie w bazie

- działanie w plikach + częściowo w bazie

- działanie w plikach

 

Ma pokoje, emoty, sporo opcji do wyboru, cenzora, automatyczne boty, dźwięki, grupy, moderatorów, dostęp na hasło... sporo tego jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie.. Fakt.. 5$ to majątek nie jest.. Obsługuje polskie znaki diakrytyczne ?

 

Poczekam jeszcze na jakieś propozycje, bo czasem ktoś coś ma i korzysta, a ciężko w sieci wyśledzić samemu, bo skrypt nie jest rozpowszechniony. Uprzedzając wszelkie ironie.. Korzystałem z google.Punkt przyznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×