Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
CyberDNA

Hosting za SMS "oprogramowanie" / firma

Polecane posty

Witam, widzialem podobny watek jak chodzi o temat firmy i jezeli dobrze rozumiem to nalezy miec firme dla rozliczen podatkowych, a w przypadku dotpay oni "rozliczaja sie za uzytkownikow uslug sms premium" (mniej fachowo ujete) do tego to oni biara pieniadze a ja dostaje jakis % z tego ktory jest juz rozliczony z podatku wiec dlaczego mialbym posiadac firme? Jezeli tak musial bym sie z czegos rozliczyc to nie jest potrzebna do tego firma. To tak na boku poniewaz nic konkretnego tamten watek nie wnosil tylko "tak" "nie" bez zadnych konkretnych uzasadnien takich aby ktos nie mial juz zadnych watpliwosci.

 

A teraz konkretnie na temat ktory najbardziej mnie interesuje. Czy jest jakis darmowy skrypt ktory obsluzyl by taka stronke hostingowa? ew. nie drogi albo czy ktos stad jest w stanie cos takiego napisac za w miare przyzwoita cene (posiadam directadmin) poniewaz wiadomo ze na czyms takim wielkich pieniedzy sie nie zarobi aby w to duzo inwestowac i tez z tego powodu zakladanie firmy "mija sie z celem" rowniez nie nastawiam sie na zbyt wielki zarobek i przyszlo mi cos takiego na mysl z powodu posiadania serwera ktorego tak nie wykozystuje nawet 1/10 jego mozliwosci.. moze inne pomysly?

 

Z gory dziekuje za wszystkie konkretne odpowiedzi wnoszace cos jasno do tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A teraz konkretnie na temat ktory najbardziej mnie interesuje. Czy jest jakis darmowy skrypt ktory obsluzyl by taka stronke hostingowa? ew. nie drogi albo czy ktos stad jest w stanie cos takiego napisac za w miare przyzwoita cene (posiadam directadmin) poniewaz wiadomo ze na czyms takim wielkich pieniedzy sie nie zarobi aby w to duzo inwestowac i tez z tego powodu zakladanie firmy "mija sie z celem" rowniez nie nastawiam sie na zbyt wielki zarobek i przyszlo mi cos takiego na mysl z powodu posiadania serwera ktorego tak nie wykozystuje nawet 1/10 jego mozliwosci.. moze inne pomysly?

 

Na allegro czasem można dostać takie skrypty. Ostatnio widziałem jakiś skrypt do hostingu sms (przystosowany do da) za 20zł, sporo ludzi to kupowało.

Teraz nie mogę znaleźć tego nawet w zakończonych aukcjach. Druga opcja, jest taka, żebyś skontaktował się ze sprzedawcą z tej aukcji:

 

http://www.allegro.pl/item868767667_skrypt_zarobkowy_hosting_stron_www_za_sms_serwer.html

 

i może dogadał się co do ceny samego panelu, bez resellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whmcs i troche wiedzy/ ewentualnie zlecic komus napisanie modulu

tzn nie bylo by problemu aby byly obslugiwane tylko tranzakcje sms? i tez nie bylo by wielkim kosztem dopisanie tylko modulu? tez troche przeszlo mi to przez mysl czy dalo by rady wprowadzic w nim platnosci sms ale to pewnie opieralo by sie tylko na jednej "stawce" ..poniewaz system nie jest stworzony z mysla o obsludze hostingu via sms.. dobrze mysle ? ;)

 

 

 

 

Na allegro czasem można dostać takie skrypty. Ostatnio widziałem jakiś skrypt do hostingu sms (przystosowany do da) za 20zł, sporo ludzi to kupowało.

Teraz nie mogę znaleźć tego nawet w zakończonych aukcjach. Druga opcja, jest taka, żebyś skontaktował się ze sprzedawcą z tej aukcji:

 

http://www.allegro.p...sms_serwer.html

 

i może dogadał się co do ceny samego panelu, bez resellera.

wlasnie rozmawialem z ta osoba i troche to jest "smieszne" w aukcji jest napisane ze ktos bedzie mogl odsprzedawac skrypt dowolnie a on usowa go z komputera.. pisze do niego a on bardzo chetny do sprzedazy ;) ale tak za darmo nawet bym tego nie chcial bo wychodzi na to ze rozdaje sie wieczyste konta za symbolicznego smsa.. skrypt zaklada tylko konto na czas nieokreslony i o reszte samemu trzeba sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

tzn nie bylo by problemu aby byly obslugiwane tylko tranzakcje sms? i tez nie bylo by wielkim kosztem dopisanie tylko modulu? tez troche przeszlo mi to przez mysl czy dalo by rady wprowadzic w nim platnosci sms ale to pewnie opieralo by sie tylko na jednej "stawce" ..poniewaz system nie jest stworzony z mysla o obsludze hostingu via sms.. dobrze mysle ? :)

.

 

Nie bedzie problemu ;)

 

w sprawie stworzenia modulu pisz do usera krystian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn nie bylo by problemu aby byly obslugiwane tylko tranzakcje sms? i tez nie bylo by wielkim kosztem dopisanie tylko modulu? tez troche przeszlo mi to przez mysl czy dalo by rady wprowadzic w nim platnosci sms ale to pewnie opieralo by sie tylko na jednej "stawce" ..poniewaz system nie jest stworzony z mysla o obsludze hostingu via sms.. dobrze mysle ? :D

 

 

 

 

 

wlasnie rozmawialem z ta osoba i troche to jest "smieszne" w aukcji jest napisane ze ktos bedzie mogl odsprzedawac skrypt dowolnie a on usowa go z komputera.. pisze do niego a on bardzo chetny do sprzedazy :) ale tak za darmo nawet bym tego nie chcial bo wychodzi na to ze rozdaje sie wieczyste konta za symbolicznego smsa.. skrypt zaklada tylko konto na czas nieokreslony i o reszte samemu trzeba sie martwic.

 

 

 

 

A widziałeś, żeby go sprzedał na tej aukcji ?:)

Poza tym pisałem ci, że każdy indywidualnie konfiguruje system płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak by ktoś miał również coś podobnego to ja też byłbym chętny:

- obsługa sms

- przypomnienie o płatnościach

- wygaśnięcie lub zablokowanie konta gry nie zostanie opłacone

- integracja z da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×