Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr_P

[Wirtualny] Mała frima

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie,

 

Potrzebuję uzyskania informacji na temat hostingu dla strony firmowej www z niewielkim ruchem. Niestety nie posiadam żadnych statystyk (aktualny hosting nie udostępnia nam takiej usługi). Wraz z przeniesieniem strony chcemy też przenieść mail. I tutaj mam pytanie, ponieważ nie mam najmniejszego doświadczenie w tym zakresie. Jaki mniej więcej transfer idzie na mail z trzech kont? Powiedzmy, że łącznie wysyłamy i odbieramy 100 maili dziennie. Załączniki nie przekraczają raczej 100KB.

 

Czego oczekujemy:

 

- okres rozliczeniowy (rok)

 

- transfer roczny (niestety nie jestem w stanie tego określić - mam nadzieje, że ktoś pomoże ile wystarczy)

 

- niewielkie miejsce wirtualne (5-10GB? Myślę, że to ilość ze sporym naddatkiem. Jeżeli potrzebujemy mniej lub więcej chętnie zostanę uświadomiony jaka ilość będzie wystarczająca)

 

- dostępność (jak największa. Mile widziane wcześniejsze informacje na temat braku dostępu)

 

- panel administracyjny (najlepiej jakiś przyjazny dla osób średnio-zaawansowanych, ale chętnych w nauce)

 

- statystyki strony

 

- brak reklam (tak na wszelki wypadek to wpisuje)

 

- obsługa (Najważniejszy jest szacunek. Pomoc w 'trudnych' chwilach. W miarę możliwości szybka reakcja na kontakt)

 

 

Wyrażam zgodę na umieszczanie ofert przez firmy hostingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudno okrelić dokładne zużycie trasferu dla konta lub email. Nie mniej zawsze można transfer/miejsce lub inne opcje dokupić i nie ma z tym najmniejszego problemu.

 

Ze swojej strony proponuję pakiet wypisany poniżej:

 

SW2000

 

* Otrzymujesz 2 GB powierzchni z dowolnym podziałem na www, MySQL, PostgreSQL, email itp.

* Otrzymujesz aż 30 GB transferu na miesiąc, co w zupełnosci wystarczy na większość stron wraz pocztą (w promocji transfer także jest nielimitowany)

* Otrzymujesz dostęp do 10 Baz MySQL, Domen itp. (Wszystkie pozostałe opcje limitowane do 10)

* Konto obsługiwane za pomocą napopularniejszego panelu administracyjnego cPanel 11 PL (3 darmowe programy pocztowe do wyboru oraz Fantastico PL)

* Możliwość wykonania i zarządzania swoim backup`em

* Przy opłacie na rok możliwość wybrania korzystnej promocji

* link do produktu: http://mzone.pl/sw2000.html

 

Cena standardowa (bez promocji) pakietu SW2000: 39 złotych/rok lub 4.99 złotych/miesiąc

Cena promocyjna (w aktualnej promocji -30%) : teraz tylko 27.30 złotych na rok (ceny brutto) - KOD ZNIŻKOWY: ZIMA2010

 

W cPanel masz możliwość samodzielnego (bez pomocy administratora) zarządzania bazami MySQL, kontami email (w tym pakiecie 10) oraz oczywiście cPanel w j. Polskim.

Oferujemy 14 dniowy bezpłatny okres testowy, przez ten czas otrzymujesz pełnowartościowe konto ze wszystkimi opcjami.

Ponadto oferujemy support w systemie 24/7 poprzez chat, helpdesk, telefon.

AWSTAT oraz osobne statystyki dla FTP i subdomen.

 

Gdyby powyższy pakiet był za mały dla Ciebie, z pewnością wystarczy pakiet: http://www.mzhost.co.uk/sw4000.html

 

No i jeszcze Twoje wątpliwości na temat wsparcia technicznego. U nas przeciętny czas odpowiedzi na ticket wynosi około 15-30 minut, na chacie otrzymasz pomoc natychmiastową.

 

Link do oferowanych promocji: http://www.mzhost.co.uk/promocje.html

Link do porównania pakietów z pozostałymi: http://www.mzhost.co.uk/promocje.html

 

Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli maile nie będą magazynowane na serwerze to spokojnie wystarczy pakiet do którego link zamieszczam poniżej,

w przyszłości jeżeli parametry okażą się niewystarczające zawsze można zmienić pakiet na większy ( bez przerw w działaniu ).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zapraszam do skorzystania z oferty firmy OVhost.pl - hostingu profesjonalnego na serwerach w Polsce. Wydaje mi się że pod stronę z niezbyt dużym ruchem wystarczy na początek najniższy pakiet Micro 2GB pojemności oraz 10GB transferu miesięcznie. Jeśli okaże się że parametry są niewystarczające zawsze można je zwiększyć. Posiadamy do dyspozycji panel administracyjny DirectAdmin który jest stosunkowo prosty w obsłudze. Zawsze można skorzystać również z naszej pomocy jeśli będą problemy z korzystaniem z panelu. Każdy klient posiada 14 dni okresu testowego podczas którego można sprawdzić czy usługa spełnia Państwa oczekiwania.

 

Pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×