Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

21 dni okazji w 2BE.PL

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

21 dni okazji w 2BE.PL

 

 

Domeny polskie, europejskie i globalne w noworocznie obniżonych cenach. Rejestrator domen 2BE.PL rozpoczyna trzy tygodnie szybkich promocji.

 

 

Początek stycznia to okres planów i postanowień noworocznych, które nie zawsze udaje się spełnić. W tym czasie częściej niż zwykle spoglądamy w kalendarz w poszukiwaniu świąt i dni wolnych od pracy. Rok 2010 wyjątkowo nas nie rozpieszcza, jednak dzięki nowej promocji 2BE.pl w kalendarzu można znaleźć coś ciekawego.

 

Promocja „21 dni okazji” to okazja aby zarejestrować wybrane domeny w wyjątkowo niskich cenach. Motywem przewodnim akcji jest kalendarz, w którym zaznaczono serię obniżek, trwających od jednego do czterech dni. W promocji można taniej zarejestrować domeny polskie, globalne, europejskie oraz domeny .tel.

 

„Postanowiliśmy skierować nasza ofertę do szerokiego odbiorcy. Nie ograniczamy się tylko do firm i nie ustanawiamy limitu ilości zarejestrowanych domen. Obniżka cen dla każdej domeny trwa tylko kilka dni, dlatego wszystkim chętnym radzę zaglądnąć do kalendarza, umieszczonego na naszej stronie” – zachęca Katarzyna Gruszecka-Kara z firmy 2BE.PL

 

Oferta promocyjna jest ważna do końca stycznia. Szczegóły oferty oraz kalendarz ze szczegółowym harmonogramem można znaleźć na naszej stronie internetowej 2BE.PL w zakładce Promocje (http://2be.pl/aktualne_promocje.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami czytając to forum wydaje mi się że ciut zalatuje mi tu dyskryminacją....... Niby forum dla wszystkich ale nowości podawane tylko od nazwy,home i 2be. Poza tym to uważam iż powinno być napisane przez przedstawiciela firmy i w dziale ,,Informacje od firm hostingowych" a nie w aktualnościach..... No ale to tylko moje skromne zdanie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to działa na zasadzie news sponsorowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
może to działa na zasadzie news sponsorowany ?

Całkiem możliwe :)

 

Kiedyś ktoś wpadł na pomysł, żeby fora internetowe były rejestrowane w (KRS?), i dzięki temu przy takim wpisie musiałby zostać umieszczony napis "REKLAMA".

 

A tak, dla szarego usera wygląda to jak typowa oferta, a że napisana przez Admina, to warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Już kiedyś tłumaczyłem - są to informacje prasowe publikowane przez większość serwisów łącznie z "dużymi" typu gazeta czy onet. Dlaczego tylko takie firmy się pojawiają? Bo one przygotowują takie informacje do publikacji i wysyłają "redaktorom" serwisów. Jeśli macie inne pomysły to zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×