Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www

elock.pl vs. ipns.pl

Polecane posty

a ja wiem skąd takie pytanie użytkownika http://allegro.pl/it...bez_limitu.html http://allegro.pl/it...a_promocja.html Przynajmniej dla mnie jest już wszystko jasne.

 

A moim zdaniem chodzi tutaj o serwery reseller oferowane przez ipns.pl i elock.pl

po śmiesznie niskich kwotach 5,99zł na miesiąc.

 

Zakup oby dwa serwery - po miesiącu będziesz wiedział co lepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wziąłem dwie pierwsze aukcje, ale możliwe, że chodzi o reseller. Swoją drogą jak im się opłaca coś takiego utrzymywać?! Zostanie im na bułkę z omastą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wziąłem dwie pierwsze aukcje, ale możliwe, że chodzi o reseller. Swoją drogą jak im się opłaca coś takiego utrzymywać?! Zostanie im na bułkę z omastą?

 

Problem w tym, że taką mają nadzieję aby to utrzymać, a w zasadzie liczą na masówkę. Niestety wszystki firmy, które są już dłużej na rynku obniżyły ceny maksymalnie i niżej sie już nie da. Po jakimś czasie kiedy dojdą różne koszty do firmy jak ZUS, podatki itd. całość w zasadzie się nie opłaca, dlatego podane ceny za reseller są stanowczo za niskie.

 

Jeśli ktoś wierzy w cuda i myśli, że takie konto zapewni mu stabilność, prawidłowy support czy wysoki uptime serwera przez cały rok to się grubo myli.

Jak widać jednak aukcja ma całkiem niezłe zainteresowanie, za jakiś czas będą znowu posty na forum typu, serwer is down, co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to naprawdę nie rozumiem takiego postępowania. Jeżeli ktoś kupuje konto reseller, to chyba chce zarobić na tym! Na przykład: ktoś jest webdesignerem/webdeveloperem i chce utrzymać małe strony. Kupuje dobrego resellera i tyle. Nie przesadzajmy znowu, że jest to nie wiadomo jaki koszt. A później na forum są posty w stylu "polskie firmy hostingowe nas okradają". Polacy mają taką dziwną specyfikę, nawet kiedy pracują za granicą. "ja będę pracował taniej"; trzeba trochę trzymać ceny i nie psuć rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×