Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hoole

Własny plan hostingowy

Polecane posty

Cześć, moje pytanie dotyczy ofert firm hostingowych.

Czy znacie taką z którą można się "dogadać", i stworzyć u niej własną ofertę?

Obecnie jestem w No-1.pl który praktycznie nie ma supportu, albo to zlewają albo nie wiem...

Mam dość fajne warunki dogadałem się z poprzednim właścicielem, teraz po przejęciu jestem na tych samych warunkach.

 

Problem w tym że proszę się o małą pierdółkę jaką jest zwiększenie limitu importu pliku w myAdmin, niestety zero jakiegokolwiek odzewu.

 

Nie mam jakiś specjalnych życzeń, ważne aby udało się stworzyć konto z limitem transferu minimum 100GB miesięcznie, co do baz i kont pocztowych, zaledwie kilka wystarczy. Miejsce na serwerze to ok 1GB, całkowicie wystarczy.

Ważne aby można było też zmienić taki plan, i dokupić na stałe transfer.

jeśli znacie dobrą firmę, z normalnym adminem z którym można się dogadać to proszę pisać.

Serwery w Polsce lub za granicą, byle nie USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie z każdym się dogadasz co do wymogów ;)

 

Ja korzystam indywidualnej oferty u ovhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moje pytanie dotyczy ofert firm hostingowych.

Czy znacie taką z którą można się "dogadać", i stworzyć u niej własną ofertę?

Obecnie jestem w No-1.pl który praktycznie nie ma supportu, albo to zlewają albo nie wiem...

Mam dość fajne warunki dogadałem się z poprzednim właścicielem, teraz po przejęciu jestem na tych samych warunkach.

 

Problem w tym że proszę się o małą pierdółkę jaką jest zwiększenie limitu importu pliku w myAdmin, niestety zero jakiegokolwiek odzewu.

 

Nie mam jakiś specjalnych życzeń, ważne aby udało się stworzyć konto z limitem transferu minimum 100GB miesięcznie, co do baz i kont pocztowych, zaledwie kilka wystarczy. Miejsce na serwerze to ok 1GB, całkowicie wystarczy.

Ważne aby można było też zmienić taki plan, i dokupić na stałe transfer.

jeśli znacie dobrą firmę, z normalnym adminem z którym można się dogadać to proszę pisać.

Serwery w Polsce lub za granicą, byle nie USA.

 

Każda firma zaoferuje Ci coś takiego, podpisz że prosisz firmy o oferty, napewno będziesz miał ich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×