Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
drajvver

Dziwne zachowanie RPSa

Polecane posty

Cześć.

 

Mam pewien problem z RPS'em, mianowicie - gdy załącze pobieranie jakiegoś pliku(ów), np. 2 pliki, które ściągają się z łączną szybkością 1,8-2,5MB/s RPS się zawiesza, nie odpowiada na SSH/Ping - dosłownie nic. Pomaga wtedy tylko "twardy" restart z panelu.

Są na to jakieś rady, czy to kwestia przeciążenia czegoś na serwerze, przez co automatycznie się on wyłącza?

 

Pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 100% dysk, jak korzystałem kiedyś z RPS-ów , miałem podobne przypadki.To normalka na dysku sieciowym. Wez zostaw ten rps i przejdz na VPSa, oszczędzisz nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, ale wiadomo, że na RPSie teoretycznie nie ma limitu transferu, a VPSa za tą cenę z np. 1TB transferu (w Europie) nigdy nie dostanę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, ale wiadomo, że na RPSie teoretycznie nie ma limitu transferu, a VPSa za tą cenę z np. 1TB transferu (w Europie) nigdy nie dostanę :/

 

 

dostaniesz w europie za ta cene minimum 1 TB , i to w niejednej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz jakąś solidną polecić?

Im taniej tym lepiej ofkorz, parametry nie muszą być takie same, 256RAM wystarczy, 800mhz, dysku 20GB też będzie w sam raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel 13 Euro miesięcznie to HostEurope ma znakomitą ofertę. Transferu dostajesz 5 TB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel 13 Euro miesięcznie to HostEurope ma znakomitą ofertę. Transferu dostajesz 5 TB.

 

19 Euro opłaty instalacyjnej troszkę mnie odstrasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 Euro opłaty instalacyjnej troszkę mnie odstrasza :)

 

Przy rocznej umowie nie płacisz opłaty instalacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z RPS'em, mianowicie - gdy załącze pobieranie jakiegoś pliku(ów), np. 2 pliki, które ściągają się z łączną szybkością 1,8-2,5MB/s RPS się zawiesza, nie odpowiada na SSH/Ping - dosłownie nic. Pomaga wtedy tylko "twardy" restart z panelu.

 

U mnie występuje dokładnie ten sam problem. Właściwie to jest jeszcze gorzej, bo serwer umiera nawet bez ściągania czegokolwiek, po prostu co jakiś czas rośnie load i serwer nie odpowiada. Żyje średnio 3 dni. Nigdy nie zdążyłem zobaczyć, co za proces to powoduje, a w logach zupełnie nie ma śladów czegoś złego. System czysty i nieobciążony. Uruchomione tylko podstawowe usługi. Tak samo jest na Gentoo, Debianie i Ubuntu.

 

Nie spodziewałem się cudów w wydajności, chciałem tylko na hosting niewielkich stron. Liczyła się dla mnie stabilność i nie mogę pozwolić sobie na tak częste i długie (do czasu wykonania rebootu) przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×