Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
musiaq

Delimiter.us

Polecane posty

Witam serdecznie rozważam opcję przeniesienia się na hosting jaki oferuje amerykańska firma delimiter.us. Co o niej sądzicie?

 

Oprócz samej oceny tego hosta proszę o analizę sewera pod kątem strony worpress o takich statystykach:

 

- ok. 2 000 UU dziennie (50 000 - 60 000 UU miesięcznie)

- ok. 10 000 PV dziennie (ok. 300 000 miesięcznie)

- liczba żądań HTTP w ciągu doby - 200 000 - 250 000

- Czas procesora użyty przez skrypty PHP/CGI - 5-6 godzin dzień (z tego powodu zmieniam hosting - limit 4h)

- Czas wykonywania zapytań do baz danych liczony na serwer w ciągu doby - 20min

- Liczba połączeń do baz danych liczona na serwer w ciągu doby - 30 000

- Liczba zapytań do baz danych liczona na serwer w ciągu doby- 100 000 - 150 000

- Liczba wierszy pobranych z baz danych liczona na serwer w ciągu doby - 500 000

- Ilość danych przesłanych z/do baz danych - 3GB

- miesięczny transfer serwera ok. 60GB

 

Odnośnik do strony z tym tematem - niestety temat z opinią na temat tego serwera zamarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delimiter.us to nieco dziwny twór. Po pierwsze - wbrew nazwie mają serwery w Niemczech w Hetzner (ale dla klientów z Polski to raczej zaleta niż wada). Po drugie kontakt z nimi jest mocno utrudniony - czasami odpisują po paru dniach, czasami w ogóle. Poza tym nie jest z nimi najgorzej - mam tam niewielkiego VPSa i póki co działa bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także miałem tam przez 1 m-c serwer, support troche się ociąga z odpowiedzią,

pozatym często zmieniaja oferte VPS wraz z cenami, tak jakby niemogli się zdecydowac.

panel DA mieli za free a teraz 5$. Troche dziwna polityka. Na wht.com maja rożne opinie.

 

Z tanich budżetówek w europie, raczej polecałbym ci wziąść

intovps.com lub enjoyvps.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także miałem tam przez 1 m-c serwer, support troche się ociąga z odpowiedzią,

pozatym często zmieniaja oferte VPS wraz z cenami, tak jakby niemogli się zdecydowac.

panel DA mieli za free a teraz 5$. Troche dziwna polityka. Na wht.com maja rożne opinie.

 

Z tanich budżetówek w europie, raczej polecałbym ci wziąść

intovps.com lub enjoyvps.com

 

 

 

Delimiter.us posiada darmowy DA, można to przeczytać na stronie głównej na dole - delimiter.us

Poza tym mają nieco tańsze ceny niż intovps.com i enjoyvps.com

 

 

Kriss83 a jaki polecałbyś mi VPS na moją stronę, o której pisałem w pierwszym poście? Czy w przypadku tych niskobudżetówek - cena równa się jakość (niska)?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość samych maszyn i łączy w "budżetówkach" często nie ustępuje rozwiązaniom stosowanym przez "wyższą półkę". Najwięcej różnic widać w supporcie - droższe firmy oferują support przez maila, telefon i chat 24/7/365, do tego reakcja na awarię jest szybka i często klient nawet nie zdąży zauważyć, że coś nie działało. W rozwiązaniach budżetowych jest niestety zupełnie inaczej - support działa wtedy, kiedy działa, najczęściej bardzo rzadko, czas reakcji na awarię bywa niekiedy dość długi, do tego pomagają tylko w krytycznych przypadkach - raczej nie spodziewaj  się, że w firmie tego typu ktoś będzie poświęcał godzinę na czacie czy przy telefonie, aby wyjaśnić Ci jak zainstalować np. DA na VPSie kupionym u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest awaryjność takich serwerów? Czy przy wyżej wymienionych statystykach strony (patrz 1 post) należy się obawiać awaryjności serwera wybierając dla przykładu opcję VPS Small w intovps.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×