Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zonkil

Hosting dokumentalne.pl wordpress

Polecane posty

Witam wszystkich.

 

Jestem tu nowy ale postaram się opisać mój problem w sposób szczegółowy. A więc jakieś 4 miesiące temu stworzyliśmy stronę dokumentalne.pl. Filmy dokumentalne w HD. Na obecny czas dziennie mam około 6000 odwiedzin i 20000 odsłon stron.

 

Mam hosting w firmie firehost indywidualny serwer z indywidualną mocą obliczeniową 180zł za rok w tym musiałem zwiększyć transfer o 10GB 96zł. Poszukuję jakiejś firmy hostingowej która sprosta wymaganiom poratlu. Dodam że stoi on na wordpressie co obciąża serwer.

 

 

 

 

Wymagania:

 

indywidualna moc obliczeniowa

 

transfer min 50GB na miesiąc

 

pojemność min 1GB

 

 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jestem tu nowy ale postaram się opisać mój problem w sposób szczegółowy. A więc jakieś 4 miesiące temu stworzyliśmy stronę dokumentalne.pl. Filmy dokumentalne w HD. Na obecny czas dziennie mam około 6000 odwiedzin i 20000 odsłon stron.

 

Mam hosting w firmie firehost indywidualny serwer z indywidualną mocą obliczeniową 180zł za rok w tym musiałem zwiększyć transfer o 10GB 96zł. Poszukuję jakiejś firmy hostingowej która sprosta wymaganiom poratlu. Dodam że stoi on na wordpressie co obciąża serwer.

 

 

 

 

Wymagania:

 

indywidualna moc obliczeniowa

 

transfer min 50GB na miesiąc

 

pojemność min 1GB

 

 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

 

 

Przypuszczam, że Twój serwisj działałby spokojnie na naszym serwerze, pakiet: Medium4000

 

Otrzymujesz:

4GB powierzchni dysku na www, email oraz SQL

60GB transferu na miesiąc (co powinno Ci wystarczyć)

Okres testowy 14 dni, gdzie będziemy mogli sparwdzić obciążenie serwisu na serwer.

 

Link do pakietu: http://mzone.pl/hosting.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×