Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamikadze

Z: [opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

Gość Kamikadze

Pewnie konkurencja stara ci zrobić czarny PR. Jak widać niezbyt to się udało...

 

Zwłaszcza że:

Rejestracja wczoraj, 17:50Odwiedzin 2Ostatnio wczoraj, 17:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Tak jak jedno-postowcom nie wieży się w "plusowe" komentarze, tak w tym samym przypadku niestety każdy bierze pod uwagę jedno-postowe komentarze negatywne. Ale to na 99% działanie konkurencji.

 

Wszystko co złe to szatan, zaś dobro zawsze pochodzi od... :)

 

Co z tego, że ktoś zarejestrował się by napisać opinię. Przecież nie każdy chce i potrzebuje udzielać się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał picek niektórzy nawet wogole żadnych opinii nie czytają bo każdy ma inne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale jeżeli ktoś włazi na to forum, wylewa na głowę Adama zawartość szambo-wozu, nie mając odwagi podać prawdziwego imienia i nazwiska i jest to jedyny post tej osoby na forum...

 

Ci którzy mają jeden post, nieważne czy uwielbiający czy wylewający w/w szambo-wóz nie są traktowani serio. Sam jak się cztery lata temu pojawiłem na tym forum to brałem zazwyczaj pod uwagę posty osób które ich miały po 800, 500 czy 1000 i więcej. Bo ktoś kto ma jeden czy dwa posty nie jest dla mnie wiarygodny.

 

Siedzę u Adama już jakiś czas i bez zbędnego owijania. Jest bardzo dobrze. Szybkie i stabilne serwery, zero padów, support konkretny i rzeczowy. Dba się o klienta. Nie spotkałem się z przypadkiem żeby Adam wulgarnie odnosił się do klienta, bynajmniej nie osobiście, zaś pseudo-opiniom że Adam jest zły i niedobry nie wierzę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Ale jeżeli ktoś włazi na to forum, wylewa na głowę Adama zawartość szambo-wozu, nie mając odwagi podać prawdziwego imienia i nazwiska i jest to jedyny post tej osoby na forum...

 

Wiem, że to Twój kolega, ale piszmy o firmie nie o indywidualnej osobie w postaci Adama. No chyba że chcesz deprecjonować jego firmę do postaci 1 osoby, która robi wszystko

 

to brałem zazwyczaj pod uwagę posty osób które ich miały po 800, 500 czy 1000 i więcej. Bo ktoś kto ma jeden czy dwa posty nie jest dla mnie wiarygodny.

Nie traktuję poważnie postów weteranów, bo z reguły wynikają one bardziej z relacji koleżeńskich niż rzeczywistych opini

 

Siedzę u Adama już jakiś czas i bez zbędnego owijania. Jest bardzo dobrze. Szybkie i stabilne serwery, zero padów

 

I niewiarygodna opinia - nie ma serwerów bez padów, kwestia ich ilości i zasięgu. Gdyby ich nie było na stronie byłby uptime 100%, a z tego co widzę serwery nie mają więcej niż po kilka dni bez restartu.

 

Zobacz kto dał Ci plusa za opinie, sam właściciel hostingu, jak mówiłem, relacje koleżeńskie biorą górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale to nie ma żadnego znaczenia czy mój kumpel czy nie. Siedziałem już w kilku firmach hostingowych, które się tutaj udzielają i nie ma absolutnie znaczenia czy znam się dobrze czy słabo z właścicielem czy pracownikiem. Jeżeli jest dobra jakość to mogę w ogóle nie kojarzyć właściciela czy pracownika a i tak będę daną firmę chwalił.

 

Czasami opinie tak zwanych weteranów może i rzeczywiście wynikają z układu koleżeńskiego ale mimo wszystko mam większe zaufanie do takich osób niż do osobnika który wpada nagle na forum, coś pisze i równie szybko znika.

 

A wiesz że nie zauważyłem ? Siedzę zazwyczaj od 12 do 2 w nocy (14 godzin) i jakoś nie zauważyłem jakiś padów. Może i są kilkusekundowe przerwy, jak serwer nie działa dwie sekundy to się nie domagam od firmy dwóch miesięcy rekompensaty tak jak robią to osobniki do 15 roku życia, zwłaszcza jak kupują serwer za 5 PLN rocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się z wypowiedzą powyżej - u Adama jestem już ponad rok. Nigdy nie zdarzyło się, aby ktokolwiek z Głowanet był w stosunku do mnie wulgarny czy niemiły. Zawsze uzyskam pomoc przez ticket, GG czy tel. :) Wszystko cacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Ale to nie ma żadnego znaczenia czy mój kumpel czy nie.

Tak nie ma, widać w tekście i wtym, że jek dobrze napiszesz dostajesz pochwałę w postaci + od kolegi własciciela ;)

 

A wiesz że nie zauważyłem ? Siedzę zazwyczaj od 12 do 2 w nocy (14 godzin) i jakoś nie zauważyłem jakiś padów. Może i są kilkusekundowe przerwy, jak serwer nie działa dwie sekundy to się nie domagam od firmy dwóch miesięcy rekompensaty tak jak robią to osobniki do 15 roku życia, zwłaszcza jak kupują serwer za 5 PLN rocznie :D

 

W ciągu roku ile było zmian serwerowni? To nazywasz stabilnością? Zapewne zmiany były z 2 sekundowa przerwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu roku ile było zmian serwerowni? To nazywasz stabilnością? Zapewne zmiany były z 2 sekundowa przerwą ;)

 

No, ale zmiany były na lepsze, a nie na gorsze . Ja tam nie narzekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak serwery stabilne, a temat z działu host is down na temat glowanet.pl jakimś dziwnym trafem zaginął...

 

E: dodam, że sam pamiętam ponad 10h glebę z ostatnich 3/4 miesiącach i temat na pewno był poruszany na forum - oczywiście zaraz został ładnie wymoderowany przez obsługę forum, a teraz widzę, że cały temacik zagiął ;) NICE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak serwery stabilne, a temat z działu host is down na temat glowanet.pl jakimś dziwnym trafem zaginął...

 

E: dodam, że sam pamiętam ponad 10h glebę z ostatnich 3/4 miesiącach i temat na pewno był poruszany na forum - oczywiście zaraz został ładnie wymoderowany przez obsługę forum, a teraz widzę, że cały temacik zagiął :) NICE :)

 

Wiesz, Adam zapewne opłaca administrację i moderatorów, aby oni kasowali wszystko co złe o Glowanet i aby banowali każdego kto coś takiego napisze. Proponuję napisać z tym do Faktu, oni lubią bardzo takie "ciekawe historie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×