Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

Nawigacja LG KU990 VIEW

Polecane posty

Witam

 

mam do wszystkich na forum takie nietypowe pytanie . mianowicie posiadam telefon LG KU 990 posiada on mamy Google (usługa płatna) wiem że jeśli złamie się certyfikat telefonu i zainstalowaniu np Garmina lub TamTam można korzystać z nawigacji za darmo :):). Jesli wiecie jak to dokładnie zrobić proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja koledze polecam wykorzystać google, hasełko by nie było za trudno podam z linkiem: http://www.google.com/search?q=lg+ku990+nawigacja :)

 

Certyfikaty to raczej mi się z Symbianem kojarzą. A tenże LG ma autorski system producenta - toteż nic na Symbiana/Windows Mobile/Android/iPhone nie ruszy. Najwyżej Java, trekbuddy bądź płatny Naviexpert. Ale i tak do tego będziesz potrzebował zewnętrzny moduł GPS. Przecież ten LG nie posiada wbudowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja koledze polecam wykorzystać google, hasełko by nie było za trudno podam z linkiem: http://www.google.co...ku990+nawigacja :)

 

Certyfikaty to raczej mi się z Symbianem kojarzą. A tenże LG ma autorski system producenta - toteż nic na Symbiana/Windows Mobile/Android/iPhone nie ruszy. Najwyżej Java, trekbuddy bądź płatny Naviexpert. Ale i tak do tego będziesz potrzebował zewnętrzny moduł GPS. Przecież ten LG nie posiada wbudowanego.

 

A czy na ten model LG jest możliwosć wgrania symbiana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' date='08 November 2009 - 00:20' timestamp='1257636029' post='184595]

A czy na ten model LG jest możliwosć wgrania symbiana ??

 

 

ja posiadam aktualnie ten sam telefon LG KU990i i nie ma takiej możliwość bo do tego jest potrzebna jakaś tam pamięć operacyjna a co do nawigacji to przecież nie ma on odbiornika GPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak do tego będziesz potrzebował zewnętrzny moduł GPS. Przecież ten LG nie posiada wbudowanego.

 

Mhm pozycjonuje a nie nawiguje, czyli pobiera informację z sieci, nie posiada modułu GPS więc nie ma sensu kombinować.

 

p.s. dałoby się odpalić naviexpert lub nav4alll, ale nadajnik via BT.

 

 

Jeśli chcesz fajny telefon z GPSem offline-owym (taki który nie pobiera informacji do nawigowania/pozycjonowania via pakietowa transmisja)

zainteresuj się modelami HTC, można kupić w dobrej cenie coś na WM6 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm pozycjonuje a nie nawiguje, czyli pobiera informację z sieci, nie posiada modułu GPS więc nie ma sensu kombinować.

 

p.s. dałoby się odpalić naviexpert lub nav4alll, ale nadajnik via BT.

 

 

Jeśli chcesz fajny telefon z GPSem offline-owym (taki który nie pobiera informacji do nawigowania/pozycjonowania via pakietowa transmisja)

zainteresuj się modelami HTC, można kupić w dobrej cenie coś na WM6 itd.

 

Hmm czegos tu nie rozumiem w Aplikacjach tego telefonu jest aplikacja Google Maps wydaje mi sie ze na tym telefonie jest GPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' date='13 listopad 2009 - 19:54' timestamp='1258138460' post='185217]

Hmm czegos tu nie rozumiem w Aplikacjach tego telefonu jest aplikacja Google Maps wydaje mi sie ze na tym telefonie jest GPS

 

GoogleMaps działa na systemie pozycjonowania korzystającego z bts/node ten aparat nie posiada odbiornika GPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×