Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość N3T5kY

Tak na pierwszy rzut oka

 

Dysk: 2 x 320 GB SATA II

To jak na VPSy to chyba tam fajny overselling ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie, w którym zobaczyłem "urzytkownik" w ich pseudo-regulaminie zrobiło mi się słabo. Rozumiem, że młodzież też chce sobie dorobić, ale mogliby przynajmniej skorzystać ze słownika.

 

Krótko mówiąc - przychylam się do opinii Maliteka - DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dzieci z wiaderko.com....
Odezwał się pan dorosły hah :) są tam setki ludzi przebijających Twoją inteligencję kilka razy, więc nie wiem jak możesz rzucać takie teksty - oczywiście że zdarzają się "neo", ale wymieniasz teraz jako całość, wiec się zastanów.

 

@topic - DNO. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać większość z wypowiedzi jest taka, że: na pewno DNO, na pewno overselling itp mimo, że większość słyszy to z plotek. Nie miałbym nic do powiedzenia, gdyby wasze zarzuty były poparte dowodami, gdybyście faktycznie mieli u nas serwer i w jakiś sposób firma nie wypełniała by swoich obowiązków np: dostarczenia odpowiednio profesjonalnego supportu bądź też dając dla klienta wadliwy / lagujący serwer. Oczywiście jak wszędzie zdarzały się przypadki kiedy mieliśmy problem z pojedynczymi serwerami, jednak sprawy były załatwiane natychmiastowo.

 

Tak na pierwszy rzut oka

Cytat

 

Dysk: 2 x 320 GB SATA II

 

To jak na VPSy to chyba tam fajny overselling ;)

Wiem, że na słowo ciężko uwierzyć jednak zapewniam, że nie będziemy stosować oversellingu. Przykład z dyskami twardymi jedynie może to potwierdzić. Dysk starczy na pewno, ponieważ jak przewidujemy średnia pojemność dysku zakupionego przez klienta raczej nie przekroczy 60GB, to dlatego, że zazwyczaj nasze VPS są kupowane pod serwery gier, a tam dysk nie jest takim dużym priorytetem. Na każdej maszynie w zależności od wybranych przez klientów parametrów stawiamy MAKSYMALNIE 7-9 VPS biorąc w szczególności pod uwagę Load Average maszyny aby nie przekraczał odpowiedniej wartości dla danego procesora, czyli aby każdy z procesów nie musiał "czekać" na swoją kolej. Patrząc na to, jak łatwo wyliczyć przydzielenie dysku twardego nie powinno przekroczyć 500GB, a dostępnego mamy 640GB. Oczywistym jest, że jeżeli okazało by się, że przydzielona ilość dysku jest większa niż ta, którą dysponujemy to byśmy dokupili następny dysk twardy.

 

Informacji o wirtualizacji = 0

Informacje o panelu do VPSa = też 0

Oferta typowo overselling'owa i dla dzieci z wiaderko.com....

Jakichkolwiek informacji odnoście VPS, jeżeli zapomnieliśmy podać to można dowiedzieć się na LiveSupport, jednak jak już problem został poruszony to mogę napisać tu. Wirtualizacja: OpenVZ, panel zarządzania VPS - własny + panel zarządzania serwerami gier na VPS. Co do oversellingu, powyżej odpowiedziałem już na to przypuszczenie.

OpenVZ, panel autorski, mieli hypervm ale się tego exploita w kloxo przestraszyli. ;)

Racja, muszę przyznać, że mieliśmy początkowo zamiar zainstalować hypervm, jednak po przemyśleniach i w związku z tym exploitem panel hypervm nigdy nie został zainstalowany. Dla bezpieczeństwa klientów napisaliśmy własny panel.

W momencie, w którym zobaczyłem "urzytkownik" w ich pseudo-regulaminie zrobiło mi się słabo. Rozumiem, że młodzież też chce sobie dorobić, ale mogliby przynajmniej skorzystać ze słownika.

Krótko mówiąc - przychylam się do opinii Maliteka - DNO.

Rozumiem to, że taka drobnostka okazała się tak szokująca. Ja osobiście nie zajmuję się regulaminami, ale fakt, gdy spojrzałem na ten błąd to szczerze mi również zrobiło się słabo. Z mojej strony mogę jedynie obiecać, że takich wpadek więcej nie będzie i wszystko będzie dokładnie sprawdzane. Proszę uwierzyć, że gdy trzeba ciągle coś dorabiać w i tak rozbudowanej stronie to można czasem puścić taki błąd. W imieniu NiceShoot przepraszam wszystkich za tą pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A istnieje firma sprzedająca VPs'y nie stosująca oversellingu? Nie uwierzę.

 

Poza tym Wasza stronka wygląda na miarę projektu gimnazjalisty na szkolną lekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A istnieje firma sprzedająca VPs'y nie stosująca oversellingu? Nie uwierzę.

Jak już wspomniałem nasze serwery VPS w szczególności będą stosowane pod serwery gier, więc nie możemy sobie pozwolić na overselling, ponieważ było by to wtedy odczuwalne od strony klienta. Wszystkie wybrane parametry są parametrami gwarantowanymi.

Poza tym Wasza stronka wygląda na miarę projektu gimnazjalisty na szkolną lekcję.

Obecny wygląd jest tymczasowy, aktualnie trwają już prace nad zupełnie nowym layoutem strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAID 0?

Tak, RAID 0 typ ten został ustalony indywidualnie z Livenet. Ze względu na szybkość oraz większą ilość dostępnego miejsca. Dla każdego, kto obawia się o swoje dane możemy oferować darmową kopię zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest "Spam Asystent"? ;)

Dodatek do DirectAdmin. Blokowanie poczty przychodzącej z wybranych adresów. Angielska nazwa domyślna: SpamAssassin, trochę mniej zachęcająco brzmi dosłowne tłumaczenie tego dodatku, dlatego też przetłumaczyliśmy to na własny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że z moim angielskim słabo. Swoją drogą to odważna teza, że to "dodatek do DirectAdmin".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[/size][/font][/color]

Dodatek do DirectAdmin. Blokowanie poczty przychodzącej z wybranych adresów. Angielska nazwa domyślna: SpamAssassin, trochę mniej zachęcająco brzmi dosłowne tłumaczenie tego dodatku, dlatego też przetłumaczyliśmy to na własny sposób.

ROTFL - Dobre. Przy okazji bardzo podoba mi się wasz regulamin hostingu - żadnego lania wody, osiem punktów rach ciach ciach. Wszystkie takie powinny być, wtedy może ludzie by je w końcu czytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta BEZNADZIEJNA....

 

15 GB Miejsca

200 GB transferu miesięcznie (no to akurat jest dobre)

FTP - bez limitu

E-maile - bez limitu

SQL'e - bez limitu

 

 

 

 

A cena 60 zł miesięcznie.... wychodzi 720 zł ROCZNIE!! A za taką cene to można dostać 10 x lepszą oferte.... do tego dochodzi BARDZO słaba obsługa klienta i niestabilne serwery. Straciłem tylko na nich pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z ich hostingu przez ok 3 miesięcy co mogę powiedzieć? LIPA, LIPA, LIPA Częste błędy mysqla, ten ich "panel" często się psuje i wg. Szkoda na nich pieniędzy, Najgorsze jest to, że w ich CHmodach jest tak namieszane, że nikt nie wie jak się z tym połapać. NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta BEZNADZIEJNA....

 

15 GB Miejsca

200 GB transferu miesięcznie (no to akurat jest dobre)

FTP - bez limitu

E-maile - bez limitu

SQL'e - bez limitu

 

 

 

 

A cena 60 zł miesięcznie.... wychodzi 720 zł ROCZNIE!! A za taką cene to można dostać 10 x lepszą oferte.... do tego dochodzi BARDZO słaba obsługa klienta i niestabilne serwery. Straciłem tylko na nich pieniądze...

 

 

Jeżeli chodzi o obsługę klienta, to gwarantuje, że na systemie zgłoszeń na pewno nie pozostawiliśmy żadnej odpowiedzi w czasie dłuższym niż 12 godzin,a najczęściej odpowiedzi odsyłamy w ciągu paru minut, dlatego nie rozumiem w jakim sensie obsługa techniczna miała by być słaba?

 

Odnośnie stabilności serwerów, po przejściu z serwerowni Livenet nie mieliśmy ŻADNEJ awarii, tak więc Pańskie uwagi są nie aktualne.

 

Korzystałem z ich hostingu przez ok 3 miesięcy co mogę powiedzieć? LIPA, LIPA, LIPA Częste błędy mysqla, ten ich "panel" często się psuje i wg. Szkoda na nich pieniędzy, Najgorsze jest to, że w ich CHmodach jest tak namieszane, że nikt nie wie jak się z tym połapać. NIE POLECAM!

 

 

 

Nasza baza mysql pracuje stabilnie i bez żadnych błędów, tak więc proszę jakieś dowody. Co do naszego panelu to klient otrzymuje panel DirectAdmin który również nie przysparza żadnych problemów. Jeżeli chodzi o chmody - klient otrzymuje czysty hosting z domyślnymi chmodami lecz niestety jak możemy odpowiadać za to że przykładowy klient nie potrafi po wgraniu swojego CMS ustawić odpowiednio chmodów przez choćby Total Commander?

 

Powyższe wypowiedzi to posty osób które ewidentnie chcą zrobić nam autoreklamę rzucając w naszym kierunku nieprawdziwe oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×