Skocz do zawartości
berix

[wirtualny] hosting poniżej 100 zł/rok

Polecane posty

Gość N3T5kY

Każdy ma taką politykę, jaką uważa za słuszną. Inna sprawa że klienci lubią ignorować maile usługodawcy, a potem zwalać winę na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma taką politykę, jaką uważa za słuszną. Inna sprawa że klienci lubią ignorować maile usługodawcy, a potem zwalać winę na niego.

 

oczywiście, każda firma reguluje te sprawy po swojemu, ja uważam że skoro klient ignoruje mój e-mail,

to już jest jego sprawa, a moja sprawa jest taka aby zablokować konto, bo niby dlaczego nie ? :)

to jest blokada z winy klienta. Wiem że takie sytuacje są baaardzo rzadkie i w zasadzie żaden normalny klient tak się nie zachowuje ale i tacy są, więc trzeba ich blokować :)

Jak jest mało klientów można kogoś zapamiętać że "wyjechał" i zapłaci jak wróci, ale przy dużej liczbie już się tak nie da bo robi się bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ohhh nawet nie spodziewałem się takiego odzewu tutaj, dzięki temu tematowi nawet jedna osoba zgłosiła się że zasponsoruje takie wymagania :)

@berix troszkę za dużo wymagasz..

jedynie się zapytałem z ciekawości bo moja wiedza na temat ofert hostingów jest taka jak w tym temacie i w forum "Opinie o firmach hostingowych" - więc niewielka

ale już mam swoich faworytów, nie ukrywam że także myślałem że jacyś zwykli userzy pomogą mi w wyborze np postem "bierz to, świetny hosting"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ohhh nawet nie spodziewałem się takiego odzewu tutaj, dzięki temu tematowi nawet jedna osoba zgłosiła się że zasponsoruje takie wymagania :)

 

jedynie się zapytałem z ciekawości bo moja wiedza na temat ofert hostingów jest taka jak w tym temacie i w forum "Opinie o firmach hostingowych" - więc niewielka

ale już mam swoich faworytów, nie ukrywam że także myślałem że jacyś zwykli userzy pomogą mi w wyborze np postem "bierz to, świetny hosting"

 

Większość zwykłych userów to osoby posiadające linki zarobkowe z firm, tak więc raczej polegaj na swoich testach nie opiniach ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba oferta masternet najlepiej się prezentuje dowiedziałem się przez przypadek ze jeszcze mają taki dodatek

"Darmowy hosting

Masz Hosting w innej firmie, kończy Ci się okres abonametowy lub jesteś nie zadowolony z jakości świadczonych usług? Przejdż do MasterNET.pl a otrzymasz 2 miesiące hostingu gratis.

Po opłaceniu hostingu w MasterNET.pl prześlij nam kopię faktury VAT z poprzedniej firmy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak jak mowiłem że w lutym bede zmieniać hosting, wybrałem unixstorm.org pakiet Max1, szczegolnie się opłacało po mają promocję prawie -50%, sadze że to był właściwy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×