Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tobster

VPS/Dedyk pod serwer CS 20-25 slotów ?

Polecane posty

Mam zamiar rozkręcić serwer CS 1.6 STEAM. Wykupienie gotowego serwera wirtualnego z 20 slotami to koszt 160PLN brutto/miesiąc. W jednej z topowych firm w branży serwerów gier. Jakie obciążenie generuje taki serwer gier (cpu/ram/transfer). Czy w podobnej kwocie można nabyć VPS/Dedyka, który pociągnie taki serwer i za razem będzie lepszej jakości ? W CS1.6 jest KOLOSALNA różnica pomiędzy grą na serwerze wirtualnym, a na dedyku. Inaczej wygląda rozrzut (recoil) i loss oraz choke. Jak się uda rozkręcić serwer i znaleść sponsora (duża liczba graczy, reklamy na ekranie u każdego gracza oraz w nazwie serwera) będzie fajnie ;) Może jakaś firma chce postawić własny serwer gier, jest to świetna forma reklamy. Najpopularniejsze serwery mają po 1xxxxx bywalców, sporą grupę stalych bywalców i dobry target = graczy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS.

Proponuję pakiet MaxVPS - będzie miał wystarczający zapas mocy aby obsłużyć taką a nawet większą ilość slotów.

Oferta również na forum: http://www.webhostin...-vps-w-hekkopl/

moze braknac transferu..

 

ja na swoim 22 slotowym DM mieszcze sie w 300GB~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar rozkręcić serwer CS 1.6 STEAM.
Przyjmij że od godziny 14 do max 22 masz kilku, kilkunastu ludzi. Starczy Ci śmiało 100-120GB transferu.

 

óżnica pomiędzy grą na serwerze wirtualnym, a na dedyku.
O czym Ty gadasz?

 

Pakiet Medium z hekko - wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×