Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kriss

[opinia] teamvps.com

Polecane posty

Witam,

 

Miał ktoś z was doczynienia z tą amerykanska firma?

 

http://teamvps.com/vps.html

 

Ceny i specyfikacje vpsów robią wrażenie.

 

VPS Level 1

OpenVZ

512 MB Guaranteed RAM

1 GB Burstable RAM

25 GB Hard Drive Space

400 GB Transfer

1 IP Address

$7.99 USD Monthly

 

+ Darmowy DA

Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i zamówiłem dzisiaj serwer VPS Level 1 / wynioslo mnie to 24 zł

 

Aktywacja byla automatyczna po dokonaniu platnosci przez Paypal.

 

Jezeli chodzi o sam serwer, to jak narazie ladnie sie sprawuje, ping w granicach 140-150 ms

Traffic 480 GB czyli o 80GB wiecej niz podane jest w planie.

 

Ram Max 1GB

 

CPU do wykorzystania wszystkie rdzenie, na mojej maszynie jest 8x2,7GHZ

 

Licencje DA dali za free, czekalem niecale 2h

 

Support odpowiada szybko

 

To narazie tyle, jak coś bedzie złego się działo to napisze smile.gif ale wątpie bo na wht.com maja dobre opinie

 

zostawiam IP, jakby ktos chcial sobie sprawdzic ping

204.12.229.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem ich na wht.com już od paru miesięcy i przyznam, że rzeczywiście zaskakują. Po zapoznaniu się z ich ofertą byłem pewien, że szybko im się odechce, albo padną, albo jakość usług będzie mega tragiczna, a jednak mimo zapewne niemałej nadsprzedaży radzą sobie nadal zaskakująco dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ważne nie upychają xxx vps-ów na jednej maszynie

 

Upychają. Za taką kasę nie da się inaczej, nikt nie będzie do interesu dopłacał, a nawet w Stanach nie ma sprzętu i łącz za darmo :P

 

Tyle, że robią to w na tyle umiejętny sposób, że póki co jeszcze działają w całkiem znośny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu postanowiłem sprawdzić na własnej skórze jak ta firma działa.

 

1. Aktywacja VPSa przebiegła w nie najgorszym tempie. Wpłaciłem kaskę przez PayPala ok. godz. 2. w nocy. O 6. rano już był u mnie e-listonosz z danymi VPSa.

 

2. Faktycznie, do najtańszego VPSa jest 488GB transferu. Pozostałe parametry wg. specyfikacji.

 

3. Zaskakująco dobrze wszystko biega. Żadnych przymuleń na dysku, łącze sprawuje się całkiem fajnie - momentami paczki z us.debian.org szły nawet ok. 4MB/s (!), średnia nie zeszła poniżej 1,5MB/s (maszyna vm3). Ciekawie wyglądają zaprezentowane przez nich statystyki, przez ostatnie 2 miesiące 100% uptime na wszystkich serwerach.

 

 

 

 

Na temat supportu nic nie napiszę, bo nie musiałem się z nimi póki co kontaktować, wszystko działa jak trzeba to im nie truję :)

 

W razie, gdyby jednak coś było nie tak, to dam Wam tu znać jak reagują :)

 

Darmowego DirectAdmina też nie brałem, wolę sam sobie wszystko wg. własnego widzimisię poinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowego DirectAdmina też nie brałem, wolę sam sobie wszystko wg. własnego widzimisię poinstalować.

 

 

 

 

mi tylko podeslali licencje DA i tez wszystko po swojaku robilem smile.gif

narazie jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak spisuje się serwer może ktoś wyrazić swoje opinie ?

 

 

narazie bardzo dobrze, maszyna nie jest zapchana, zadnych lagow, padów serwera także niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wszystko śmiga bardzo ładnie. Lagi czasami są, ale minimalne i tylko w godzinach największego ruchu w Stanach (czyli u nas późnym wieczorem) i wynikają raczej z ogólnego przeładowania łącz, a nie z zamulania serwera.

 

Ostatnio postanowiłem skorzystać z kontaktu z obsługą klienta w TeamVPS i mogę powiedzieć, że kontakt z nimi jest fantastyczny, szybko i fachowo udzielają wszelkich informacji, darmową licencję na DirectAdmin dostałem szybko i bez problemu (mimo, że zamówienie złożyłem w weekend).

 

Dodam jeszcze, że niedługo dodadzą do WHMCSa język polski (tylko skończę tłumaczenie i im podeślę) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że niedługo dodadzą do WHMCSa język polski (tylko skończę tłumaczenie i im podeślę) smile.gif

 

 

 

 

A ty co taki pomocny biggrin.gif ? czyżby pochwalili się że maja duzo zamówień z PL ? smile.gif

Nawiązując do darmowego DA, Zauważyłem że prawie każda serwerownia w Kansas, ma za friko DirectAdmin-a, możliwe że mają jakieś gratisowe licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tylko podeslali licencje DA i tez wszystko po swojaku robilem smile.gif

narazie jest git

 

Dostałeś od nich maila z numerem licencji czy musiałeś przeinstalować system na obraz z już zainstalowanym DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś od nich maila z numerem licencji czy musiałeś przeinstalować system na obraz z już zainstalowanym DA.

 

Specjalnie poprosiłem tylko o numer licencji dla Debiana 5, nie pasował mi pomysł z instalowaniem ichniego obrazu CentOS-a z DA. Nie było z tym problemu, podali mi tylko dane licencji (CID i LID) i poszło gładko. System i tak reinstalowałem, bo wcześniej robiłem na tym VPSie jakieś eksperymenty i żeby uniknąć komplikacji wrzuciłem DA na czystego Lenny'ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat tych danych nie ma, może dlatego, że DA wziąłem parę tygodni po zamówieniu i uruchomieniu VPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane do licencji DA. będziesz miał podane w panelu klienta WHMCS, w zakladce My Services

 

No niestety ja nie mam,albo nie mogę znaleźć :lol: Napisałem do supportu, przy okazji sprawdzę czy odpowiadają w rozsądnym czasie.

 

Co do VPS, po dwóch dniach testów mogę powiedzieć że spisuje się nadzwyczaj dobrze. Za tą cenę ciężko znaleźć coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tam jakieś rescue mode, kvm lub inny wynalazek który pomoże w sytuacji, gdy system nie będzie się chciał podnieść po restarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja nie mam,albo nie mogę znaleźć :) Napisałem do supportu, przy okazji sprawdzę czy odpowiadają w rozsądnym czasie.

 

Co do VPS, po dwóch dniach testów mogę powiedzieć że spisuje się nadzwyczaj dobrze. Za tą cenę ciężko znaleźć coś lepszego.

Ja sobie też testuję te vpsy. Pisałem we wtorek w tej samej sprawie, odpowiedź przyszła dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funkcje HyperVM: reboot, start, stop, reinstalacja, przywrócenie z kopii, manager plików, zmiana hasła roota, konsola i inne... I wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

kupiłem nie dawno sobie VPS i mam taki problem, że nie mogę się zalogować gdy wchodzę na stronę (https://vm.jumpserver.net:8887) i wpisuje poprawnie login+hasło to wyświetla mi się komunikat, że nie mogę sie zalogować z tego adresu IP. Pisałem do obsługi i 0 odpowiedzi, pisałem drugi raz też nic, może wy coś zaradzicie temu problemowi, co mogę zrobić itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×