Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ktoś

Polpay, czy ktoś korzystał, ma coś do powiedzenia?

Polecane posty

2,9% prowizji, sporo

 

W czym mają być lepsi od dotpay i płatności ? :)

 

(*) W tych Bankach Klient musi sam wprowadzić dane przelewu po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej.

 

 

 

 

Tzn, że jak chcę zrobić mtransfer muszę sam wszystko wypełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym mają być lepsi od dotpay i płatności ? :)

Właśnie tego chciałbym się dowiedzieć :) dlatego pytam.

Dotpay mam już serdecznie dosyć, zastanawiam się nad zmianą. Na razie najbliżej mi do płatności.pl.

 

Edit. odnośnie mtransferu to taki sam psikus mnie też spotkał w dotpay, że musiałem się zalogować do mbanku i sam sobie wklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego chciałbym się dowiedzieć :) dlatego pytam.

Dotpay mam już serdecznie dosyć, zastanawiam się nad zmianą. Na razie najbliżej mi do płatności.pl.

 

Edit. odnośnie mtransferu to taki sam psikus mnie też spotkał w dotpay, że musiałem się zalogować do mbanku i sam sobie wklepać.

 

No co Ty? Chyba żartujesz? Do HRD płacę non-stop via dotpay.pl i nie muszę nic wklepywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co Ty? Chyba żartujesz? Do HRD płacę non-stop via dotpay.pl i nie muszę nic wklepywać:)

Przez jakiś miesiąc tak było chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dość dawno?

 

Bo korzystam z dotpaya.pl już dość długo, w 2007 roku zrobiłem moduł do whmcsa i dotpaya i wtedy już to działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zniechęcili tym, że przy większych wypłatach zwlekali z wypłaceniem kasy do około 10 dni. Teraz korzystam z płatności.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zniechęcili tym, że przy większych wypłatach zwlekali z wypłaceniem kasy do około 10 dni. Teraz korzystam z płatności.pl

Mają teoretycznie 3 dni na wypłatę.

Prawie zawsze jest tak, że wypłata jest realizowana trzeciego dnia tuż przed 16. Jeżeli bywało inaczej to tak, że przez np. tydzień nie było wypłaty a potem pojawiała się nagle w panelu ze wsteczną datą i pieniądze przychodziły następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatności internetowe "przelewy" wychodzące jak i przychodzące są ok ale płatności SMS to masakra... dlatego wybrałem paymedia.pl :)

 

paymedia.pl jeszcze nie skończyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A mi dotpay ostatnio z SMSów w 4 dni wypłacił :)

 

A co do mtransferu, to już jakiś czas temu tak było, że samemu trzeba było wklepywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dotpay ma obecnie dwa terminy wypłat.. do 24 dni i do 7 w zależności od wybranej przy generowaniu umowy opcji.. :) jeszcze mi nie przekroczyli nigdy tych terminów.. pewnie gdybym miał działalność przesiadłbym się na platnosci.pl z racji o wiele niższych prowizji.. ale póki co nie mam co narzekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dotpay ma obecnie dwa terminy wypłat.. do 24 dni i do 7 w zależności od wybranej przy generowaniu umowy opcji.. :) jeszcze mi nie przekroczyli nigdy tych terminów.. pewnie gdybym miał działalność przesiadłbym się na platnosci.pl z racji o wiele niższych prowizji.. ale póki co nie mam co narzekać..

A ja mam w umowie napisane 3 dni. I wygląda to jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×