Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Equi

hostz.pl- awaria czy upadłość?

Polecane posty

Hosting www.host.pl nie działa od kilku dni, wie ktoś co się z nimi dzieje? Ewentualnie jakby ktoś miał to prosiłbym o podanie kontaktu do właścicieli/osób zajmującym się w/w hostingiem. Posiadam/ałem tam stronę internetową i nie mam backupu plików strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Pewnie nie masz kopii ^_^ ?

 

Zawsze po jednym takim przypadku zaczniesz ją robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie masz kopii ^_^ ?

 

Zawsze po jednym takim przypadku zaczniesz ją robić...

 

Mam, ale zdezauktualizowaną. :) Nie sądziłem, ze tak się w tych czasach zostawia klientów na lodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak aby wszystko było jasne, od około roku właścicielem hostz.pl nie jest już firma Pottery Polska

 

Hosting został przejęty przez spółkę której dane można znaleźć we whois domeny

 

Z wszystkimi sprawami związanymi z serwisem hostingowym należy zgłaszać się do nowego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Witam 

 

Pytanie brzmi: Posiadam serwer w hostz.pl nie mogłem skontaktować się z adminami, właścicielami hostz.pl w przedziale czerwiec- październik. Opłata ze serwer mineła gdzieś tak 20 września [nie chciałem płacić w ciemno]. Serwer wciąż działa, a ja z niego korzystam, czy mogą ciągać mnie po sądach jeżeli nie opłaciłem serwera, a korzystam z niego? 

 

 

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanie brzmi: Posiadam serwer w hostz.pl nie mogłem skontaktować się z adminami, właścicielami hostz.pl w przedziale czerwiec- październik. Opłata ze serwer mineła gdzieś tak 20 września [nie chciałem płacić w ciemno]. Serwer wciąż działa, a ja z niego korzystam, czy mogą ciągać mnie po sądach jeżeli nie opłaciłem serwera, a korzystam z niego?

 

 

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Nic nie zrobią, nie masz się co martwić. Jednak odrazu zrób sobie backup na lokalny komputer, pewnego dnia si obudzisz i nic nie zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nic nie zrobią, nie masz się co martwić. Jednak odrazu zrób sobie backup na lokalny komputer, pewnego dnia si obudzisz i nic nie zobaczysz :)

 

 

 

Robię backupy prawie codziennie. Tylko trochę lipa, że hostz.pl upadł albo zamierza upaść :) Wiele razy pisałem, że zapłace jak się odezwą, ale jak milczą to ich strata : ]  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×