Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
softnet

Współpraca? Czy to dobry pomysl w tym przypadku?

Polecane posty

Witam!

 

Moja sytuacja wyglada tak jak w przyslowiu: "Sklep jest, ale towaru w nim brak" :P

Czyli posiadam AdminPanel. Na razie mam tam oferty kont www oraz reseller. Pochodza one z mojego wlasnego dedyka. Chce odsprzedac czesc mocy serwera, gdyz wykorzystuje zazwyczaj ok 3-4% calej jego mocy (cokolwiek by to nie znaczylo - mniejsza z tym) serwera. Dlatego zakupilem AdminPanel.

 

AdminPanel umozliwia poszerzenie oferty o serwery dedykowane, VPS, serwery shoutcast, autopiloty oraz serwery gier. Tak wiec glowie sie w jaki sposob poszerzyc oferte?

 

Czy nawiazac z kims wspolprace i odsprzedawac jego uslugi na zasadzie wspolpracy? A jesli tak to gdzie szukac wspolpracownikow?

Czy tez nie spieszyc sie i po malu systematycznie uzupelniac swoja oferte?

 

 

 

Prosze o dobre rady :D i nie trollowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witam,

 

Gdzie jest zlokalizowany serwer, jakie lacze, traffic. Moze lepiej podaj linka z oferty od firmy gdzie wykupujesz maszyne.

Moze bede zaintersowany.

 

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie przepłacasz za takie pieniądze to w wawie kupisz <lol2> a w ovh za te pieniądze to masz i7 za 250 miesięcznie brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepięknie przepłacasz za takie pieniądze to w wawie kupisz <lol2> a w ovh za te pieniądze to masz i7 za 250 miesięcznie brutto.

 

To jest maszyna managed ....

 

Zapewniamy stały support i opiekę nad serwerem. Klient nie musi martwić się o stabilność sprzętową serwera , wymiany zużytych podzespołów, zabezpieczenia, instalację i konfigurację usług - od tego jesteśmy my

 

 

Kimsufi = root/unmanged

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×