Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piernik

[hosting][domeny]porównanie hostingu i cen domen

Polecane posty

Zapraszam wszystkich do nowo otwartego serwisu porównujacego hosting i ceny domen.

 

Jest tam sortowanie ofert wg róznych kryteriów, również według opinii użytkowników, także zachęcam do odwiedzin i pisania opinii - ułatwmy innym poszukiwanie odpowiedniej firmy hostingującej.

 

Jeszcze na koniec tylko adres: http://www.e-hosting-e.com

 

Do Admina: Wiem że to może zakrawać na SPAM ale moim celem jest na prawdę ułatwienie ludziom poszukiwania odpowiednich firm hostingujących, także prosze o niekasowanie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy wiesz ze za spamowanie grup stronami z programem Adsense mozesz byc usuniety z tego programu? Zresztą jak widać, zrobiłeś tą stronę TYLKO PO TO żeby na niej zarobić.. A najlepiej jak jeszcze ludzie ci pomogą w tworzeniu tego serwisu.. Reklamy Adsense wedlug regulaminu nie mogą przeszkadzac w czytaniu strony. Twoja strona ledwo co ruszyła, a już reklamy przesłaniają jej wartość... SPAM , SPAM i JESZCZE RAZ SPAM! Usun polowe reklam i wtedy dopiero pochwal sie serwisem.. pfffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny.pl

ale o co ci konkretnie chodzi dziku??

 

zazdrość bierze, że ktoś zrobił stronę a nie ty??

 

poza tym co to za spam - to chyba odpowiednie miejsce na pochwalenie się taką stroną, nie??

 

i po ostatnie: reklamy są wszędzie i tam mi np. nie przeszkadzają - zresztą widziałeś dobrą stronę robioną charytatywnie - niech gość coś ma z tego, że kupił domenę, serwer i jeszcze stronę prowadzi.

 

tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Witam,

 

Pomysl calkiem fajny, widze pare problemow, ktore pojawia sie na dluzsza mete ale to juz nie publiczna rozmowa :)

 

Co do tego czy jest to spam - oczywiscie, ze jest i nie podlega to dyskusji ale dla dobra uzytkownikow nie bede usuwal tego tematu.

 

Reklam google'a jest naprawde duzo i serwis przypomina mi to co dzieje sie na zachodzie (optymalizacja stron tylko pod adsense) i tutaj to dziala ale moze troche zniechecic uzytkownikow.

 

Podsumowujac: serwis napewno sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Fobim, reklam z pewnością przy dużo :| + zastanawiam się też na ile rzetelne/wiarygodne/profesjonalne będą te recenzje/oceny hostingów ? Czy piernik robisz to sam i czy masz wystarczającą wiedze i rozeznanie w polskich ISP, aby ten serwis naprawdę pomagał i był "podkładką" dla wybierających swój przyszły hosting ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ocen nie wystawiam, chyba że miałbym do czynienia z daną firmą. Pozostawiam to użytkownikom. Mam nadzieję, że ilość opinii będzie swoistym panaceum na nisprawiedliwe opinie. Niestety na maruderów nic nie poradzę.

Dlatego też staram się wprowadzać kryterium top100.pl - już napisałem do właścicieli top100 by, jezeli to możliwe udostępnili obszerniejsza listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm rozumiem, ale musisz się też liczyć z tym, że mogą być takie przypadki gdzie user(s) będzie celowo oczerniać inną firmę (konkurencja), lub jego niezadowolenie z posiadania/działania konta u jakiejś firmy będzie spowodowane jego brakiem umiejętności użytkowania/konfiguracji...no, ale jak sam napisałeś "Niestety na maruderów nic nie poradzę." i w tym ból bo przez takich, serwisy takie jak Twój tracą na swej "jakości".

 

Niemniej jednak powodzenia - zobaczymy jak będzie się to rozwijać :)

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny.pl

Można sprawdzać z jakiego ip są dane opinie itp... Są metody na wykrywanie "oczerniaczy" - tylko trzeba je znaleźć i zastosować.

 

Serwis z pewnością pomocny.

 

Nie wiem czy to możliwe, ale można by np. zamieszczać informacje o tym jak duże (i może nawet jakie) serwisy użytkownicy zamieszczają na danych hostingach. To ważne o tyle, że np. jest dużo hostingów oferujących duży transfer, a potem okazuje się, że "nie wydalają".

 

Spam - nie spam - może powinno się pisać "sypiam" :) To bardzo płynna definicja. Zapraszanie ludzi z for kulinarnych na moją stronę z przepisami (czy też polecanie im konkretnych przepisów, których szukają, przez podanie linka) też można nazwać spamem, ale przecież raczej to spam pomocny - i jako taki niekoniecznie musi być od razu nazywany spamem.

 

Piernik polecił stronę z porównaniem hostingów na forum dla hostingowców, więc wg. mnie wszystko jest ok :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko skąd te informacje brać - w pierwszej kolejności chcę umieścić tam jak najwięcej ofert. Mailowy kontakt z każdą firmą po kolei by się dowiedzieć jakie duże serwisy tam są byłby zbyt czasochłonny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny.pl

No ale wiesz - trzeba poświęcić temu czas, jeżeli chcesz dać ludziom coś więcej niż inni.

 

Może użytkownicy serwisu mogli by dodawać takie informacje. Tylko pojawia sie znowu problem z weryfikacją tych informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Zapraszam wszystkich do nowo otwartego serwisu porównujacego hosting i ceny domen.

 

Cieszy mnie bardzo ze wprowadziles top100 do listy :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam wiekszych zastrzezen do tego serwisu.. bo baardzo podoba mi sie taka inicjatywa (tj. tematyka porownujaca hosting). Ale taka promocja serwisu i ilosc reklam przeraża.. Wspaniałym przykładem jest to forum.. Na początku czekało na dobre czasy i w momencie kiedy stało się popularne, jego właściciel wprowadził nie rażące nikogo reklamy po prawej stronie.. A tu powstaje serwis w którym reklama jest wszedzie gdzie nie spojrzysz.. I tak jak już mowilem - reklamowanie stron ktore sa w programie Adsense w formie spamu na grupach dyskusyjnych, forach, itp. nie jest zgodne z regulaminem tego programu.. I to mnie razie - a nie tworze podobnego serwisu , wiec nie jestem zadna konkurencją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Tak tylko wspomne, ze w przeprowadzonych obecnie modyfikacjach zostaly zlikwidowane wszelkie reklamy bo nawet te obecne mnie denerwuja :)

 

P.S. mozecie nazwac to wyciekami kontrolowanymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra trochę reklamy ukróciłem...

no! od razu bardziej przejrzyste :D super! tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×