Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
operator kosiarki

[opinia] forall.pl

Polecane posty

ja się przymierzam, pingi mają dobre,

 

mam prośbę - rzuć tu opinie, jesli je znajdziesz poza tym forum, dzieki (obiecuję zrobić to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupielm niedawno konto resellerskie w tej "firmie" ...

Niestety, zawiodłem się bardzo.

Ten hosting to banda nieodpowiedzialnych ludzi, którzy swoich klientow strają się zdobywać, lecz po wplaceniu pieniedzy, kontakt urywa sie calkowicie. Panel administracyjny jest trudny w obsludze, odstrasza.

 

Ogólnie NIE POLECAM nikomu - koszarny hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie okej : ) mialem tam konto przez 1 miesiac , wraz z serwerem do gier , pozniej niebylo mi potrzebne :] admin miły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×