Skocz do zawartości
bimki

[zlecę] napisanie dokumentu pomocnego w wyborze hostingu

Polecane posty

Witam,

 

realizuję właśnie projekt, który tworzony jest w technologiach J2EE (JSF, IceFaces, Spring, Hibernate) oraz bazą mySQL.

Wkrótce stanę przed wyborem firmy hostingowej - jednak chciałbym się do tego wyboru przygotować.

 

W związku z czym chciałbym aby ktoś, kto ma doświadczenie od strony administracyjnej w obsłudze aplikacji działających na serwerach Tomcat napisał dla mnie dokument, który będzie zawierał:

 

-informacje na temat spodziewanego zapotrzebowania na zasoby techniczne konieczne do wydajnego działania aplikacji,

-informacje na temat sposobów monitorowania działania aplikacji,

-sposób klastrowania aplikacji,

-opis możliwości skalowalności aplikacji (sposoby rozbudowy gdy liczba użytkowników wzrośnie).

 

Wymagania:

-muszę otrzymać fakturę za napisanie dokumentu - zlecenie odpada.

-doświadczenie w administracji serwerami Tomcat

-doświadczenie z modułem mod_jk (load ballancing dla apache)

 

Termin

-na oferty czekam na PM do 15 września (wcześniej nie odpowiem na pytania, ponieważ jestem na urlopie)

-szczegóły z zainteresowanymi ustalam do 18-19 września

-dokument powstaje do 25 września (umowę podpisujemy osobiście we Wrocławiu lub faksem/pocztą)

 

wstępne rozwiązanie jakie widzę opisałem tutaj: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=20040

 

zainteresownych administatorów, którzy chcieliby oderwać się na 1-2 dni od czarnych ekranów i napisać ciekawy dokument i jeszcze na tym zarobić zapraszam na PM.

 

---

Mod. Edit: proponowane wynagrodzenie 500-600 pln netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba łatwiej byłoby Ci napisać do konkretnych firm zajmujących się administracją/programowaniem, wtedy dostaniesz odpowiedź - czy nikt się nie zna, czy cena za niska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×