Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
d.v

Tani hotel/hostel etc. w Katowicach

Polecane posty

Proszę Was o pomoc, kolega wybiera się na szkolenie do Katowic i szuka jakiegoś niedrogiego hotelu/hostelu czy czegoś podobnego w Katowicach, najlepiej jak najbliżej ul. Pszczyńskiej (centrum szkoleniowe DAGMA), ewentualnie z jakimś dobrym dojazdem komunikacją miejską.

 

Termin: 7-10. września (3 nocki). Cena - dobrze by było w okolicach 100zł, maks. 150zł za nockę (pokój jednoosobowy). Koszty niestety są ograniczone przez urząd miejski, będący pracodawcą kolegi.

 

Będę szczerze zobowiązany za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ha! W Katowicach jest fajne schronisko-hotelik... tylko nie przypomnę sobie nazwy i w ogóle..

idziesz z dworca PKP prosto do dworca PKS.. i teraz tak - stajesz wprost tak, żeby widzieć tą dużą halę.. po prawej idziesz do Spodka, a po lewej dalej idziesz na taki placyk i dalej albo przejściem albo przez ulicę, jak nie ma ruchu.. i tam jest taki jakby kombinat-fabryka.. jest od razu przy wejściu stróż, taki przeszklony punkt.. a potem dalej idziesz.. fajny klimat, trochę Stalker : ) ale w środku mają całkiem ładne.. i niskie ceny... za 3 noce zapłacisz tyle, co przewidujesz za jedną : )

Wolę takie miejsca niż te puste, chłodne Novotele...

 

Może uda mi się znaleźć to w Sieci..

 

EDIT:

Jednak Google się czasem przydaje

 

"Ślązaczek" Schronisko Młodzieżowe

Sokolska 26

40-086 Katowice

32 351 19 56

sltzn.katowice.pl‎

 

http://www.ssm.sltzn.katowice.pl/

 

 

Link do Maps:

http://maps.google.pl/maps?client=firefox-...=17&iwloc=A

 

Nawet możesz se wziąć dwuosobowy pokój, to nocka 70zł powinna wyjść.. ale tam przeważnie nikogo nie ma, heh

zostanie jeszcze na jakąś ładną Ukrainkę coby zapełniła to drugie łóżko ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Sponsi, przekazałem już gdzie trzeba.

A wygląda to tak fajnie, że może i mnie się przyda jak pojadę z dziewuchą w listopadzie na R+ do Spodka :) (chyba, że pojadę jednak do bliższego Rostocku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! W Katowicach jest fajne schronisko-hotelik... tylko nie przypomnę sobie nazwy i w ogóle..

idziesz z dworca PKP prosto do dworca PKS.. i teraz tak - stajesz wprost tak, żeby widzieć tą dużą halę.. po prawej idziesz do Spodka, a po lewej dalej idziesz na taki placyk i dalej albo przejściem albo przez ulicę, jak nie ma ruchu.. i tam jest taki jakby kombinat-fabryka.. jest od razu przy wejściu stróż, taki przeszklony punkt.. a potem dalej idziesz.. fajny klimat, trochę Stalker : ) ale w środku mają całkiem ładne.. i niskie ceny... za 3 noce zapłacisz tyle, co przewidujesz za jedną : )

Wolę takie miejsca niż te puste, chłodne Novotele...

 

Może uda mi się znaleźć to w Sieci..

 

EDIT:

Jednak Google się czasem przydaje

 

"Ślązaczek" Schronisko Młodzieżowe

Sokolska 26

40-086 Katowice

32 351 19 56

sltzn.katowice.pl‎

 

http://www.ssm.sltzn.katowice.pl/

 

 

Link do Maps:

http://maps.google.pl/maps?client=firefox-...=17&iwloc=A

 

Nawet możesz se wziąć dwuosobowy pokój, to nocka 70zł powinna wyjść.. ale tam przeważnie nikogo nie ma, heh

zostanie jeszcze na jakąś ładną Ukrainkę coby zapełniła to drugie łóżko ; )

 

przyznam szczerze ze tak zawile wytlumaczyles to dojscie z dworca, ze mimo iz wiem gdzie jest dworzec pkp, pks, po drodze ulica stawowa itd. To nie mam zielonego pojecia gdzie na sokolskiej jest te schronisko :). Notabene sokolska to jedna z bardziej znanych ulic w Katowicach. 90% autobusow komunikacji miejskiej wlasnie tamtedy jezdzi. Samochodem przejezdzam tak xx razy w miesiacu a mimo to nie wiem :). Jestem ciekaw gdzie to jest bo byc moze kiedys mi sie ta tajemna wiedza przyda B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, bylem kiedys w tym Slazaczku, cany strasznie niskie, ludzi bardzo malo.

Minusem jest, ze do godziny 22 trzeba wracac (oficjalnie), oraz wspolna lazienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

juventinion no cośty... proste to jak świński ogon heh.. ta Sokolnicka to rozumiem, że to ta szeroka ulica, która ma przejście pod sobą?

Bo to trzeba dalej iść, wgłąb kombinatu jakiegoś heh

 

bastek do 22 nie trzeba, ale łazienka fakt... no i tanio, tanio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×