Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Masa22

lacze / warszawa / czy wytrzyma ?

Polecane posty

Pytanko mam

Poniewaz tu chodzi o oferte pewnej serwerowni

10 Mbps lacze w tym 1 Mbps na swiat i NEO

 

Czy ktos sie orientuje moze (ktos moze powiedziec glupi znow sie pyta o CS)

Ale chce taki serwerek w warszawie sobie kupic i pytanie

 

Jak to wyglada w praktyce? Ile serwerow takie lacze uciagnie z 1 Mbps na neo?

 

Bo w PL podejrzewalem ze jest jakies 60% neo

I czy stawiajac 300 slotow na takim serwerku moge byc pewien ze lacze sie nie zadusi ?

oczywiscie licze tu ze jakies 100 slotow to bedzie neo. No nie wiem jak to w praktyce wyjdzie

 

I czy ktos zna ewentualnie jakas fajna tania dobra serwerownie warszawska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu wiadomo, że chodzi o eTOP i DataHouse :) rozmowy o grach są na gamehostingtalk.pl jeśli już :) no ale odpowiem. Łącze 10Mbit pozwala na utrzymanie paru serwerów, jeśli na serwerach jest dużo ludziów online :) pociągniesz ogólnie ze 100 slotów online przy tym łączu... poza tym weź pod uwagę, że trzeba mieć AMXBans i FTP. Także poniżej 25Mbit nie zalecane :) dyszka się pod gry po prostu nie nadaje B) co do 1Mbit do TPSA to nie będę komentował, bo na tym to jeden serwer mały pociagniesz i to może nawet z lagami :)

 

I czy ktos zna ewentualnie jakas fajna tania dobra serwerownie warszawska?

 

Warszawa właśnie z powodu lokalizacji jest droga :) eTOP to najtańsza serwerownia warszawska :) Kup więcej łącza, tzn. 25Mbit wpięcie do ruchu wymiany danych + 10Mbit do TP/Świat i powinno stykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja na Francji utrzymuje az 60 serwerow CS i schodzi doslownie 12 Mbps lacza. To tu nawet 20 nie postawie ?

 

Obserwuje na Francji caly czas lacze.

A jaka polecasz firme? Wiesz wszedzie drogo jest. A tam to chyba miarowo tanio.

Ale powiedz tak pi razy oko ile to 10 Mbps wytrzyma slotow a ile to 1 Mbps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja na Francji utrzymuje az 60 serwerow CS i schodzi doslownie 12 Mbps lacza. To tu nawet 20 nie postawie ?

 

Obserwuje na Francji caly czas lacze.

A jaka polecasz firme? Wiesz wszedzie drogo jest. A tam to chyba miarowo tanio.

Ale powiedz tak pi razy oko ile to 10 Mbps wytrzyma slotow a ile to 1 Mbps?

 

Ale Ty nie rozumiesz jednego - tam masz rurkę 100Mbps co zupełnie zmienia postać rzeczy...

10Mbps utrzyma około 100 slotów online, 1Mbps to licząc dalej - 10? :) Bawiłem się w testy serwerów na 10Mbps - odpaliłem 6 serwerów i łącze leciało pełną przepustowością B) więcej upchac się nie dało :)

 

PS krzakom nie pomagamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty nie rozumiesz jednego - tam masz rurkę 100Mbps co zupełnie zmienia postać rzeczy...

10Mbps utrzyma około 100 slotów online, 1Mbps to licząc dalej - 10? :) Bawiłem się w testy serwerów na 10Mbps - odpaliłem 6 serwerów i łącze leciało pełną przepustowością B) więcej upchac się nie dało :)

 

PS krzakom nie pomagamy :)

uuciagnac na 10mbitach mozna nawet i 500 slotow. Wszystko zalezy od ilosci graczy a nie ilosci slotow. Piszecie bzdury z tym 1mbitem i 10 slotami. To ze do Tepsy jest tylko 1 mbit wiaze sie z tym, ze wiekszosc uzytkownikow "neostrady itp" bedzie sie laczyc innymi drogami, nie po laczach tepsy. "Na obkolo". Stad czesc uzytkownikow z tepsy bedzie mialo wyzsze pingi, byc moze nawet "lagi".

 

Swoja droga moze od razu 1 gigabit? Pod amxbans wystarzcy dobra, szybka baza. Baza amxbans nie wymaga 10mbitow lacza... Fastdownload - hosting bez lmitiu transferu no i smigasz. Jak slysze ze pod serwery gier "dyszka" nie wystarcza to mnie krew zalewa..

 

 

 

ps. Okolo 70% graczy laczy sie za pomoca Tepsy.

 

Jezeli na 10mbitach odpaliles 6 serwerow i zjadlo CI cale lacze to serwery musialbys miec pelne w co szczerze watpie. Moim zdaniem opowiadasz bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuciagnac na 10mbitach mozna nawet i 500 slotow. Wszystko zalezy od ilosci graczy a nie ilosci slotow. Piszecie bzdury z tym 1mbitem i 10 slotami. To ze do Tepsy jest tylko 1 mbit wiaze sie z tym, ze wiekszosc uzytkownikow "neostrady itp" bedzie sie laczyc innymi drogami, nie po laczach tepsy. "Na obkolo". Stad czesc uzytkownikow z tepsy bedzie mialo wyzsze pingi, byc moze nawet "lagi".

 

Swoja droga moze od razu 1 gigabit? Pod amxbans wystarzcy dobra, szybka baza. Baza amxbans nie wymaga 10mbitow lacza... Fastdownload - hosting bez lmitiu transferu no i smigasz. Jak slysze ze pod serwery gier "dyszka" nie wystarcza to mnie krew zalewa..

 

 

 

ps. Okolo 70% graczy laczy sie za pomoca Tepsy.

 

Jezeli na 10mbitach odpaliles 6 serwerow i zjadlo CI cale lacze to serwery musialbys miec pelne w co szczerze watpie. Moim zdaniem opowiadasz bajki.

 

juventinio Ty się znasz najwięcej :) przy 100 slotów online mi wcinała 8Mbit... ale Ty oczywiście będziesz każdemu pisał, że dyszka wystarczy na 1000 slotów online :) przecież widać, że gość próbuje wziąć tanio dobrą Polską lokalizacje dla swojego krzaczka  :) poza tym spoko, 10Mbit np. 120 osób online i gdzie tu coś na ftp przesłać? lagi będą :) jeszcze Cie posądzą o współudział w krzaczeniu i będziesz miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×