Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PawiK

Webspell

Polecane posty

Witam, dopiero zaczynam (próbować) tworzyć strony internetowe i o wielu rzeczach jeszcze nie mam pojęcia ...

A mianowicie co to jest WebSpell, czy to jeden ze skryptów z pomocą którego tworzymy forum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dopiero zaczynam (próbować) tworzyć strony internetowe i o wielu rzeczach jeszcze nie mam pojęcia ...

A mianowicie co to jest WebSpell, czy to jeden ze skryptów z pomocą którego tworzymy forum ??

 

Mówiąc nieco prościej, WebSpell jest skryptem do tworzenia stron głównie dla gamingów i klanów. Skrypty forów to np. phpBB, SMF, MyBB :) Osobiście odnośnie cms'ów i innych skryptów stron www w php, polecam stronę

http://php.opensourcecms.com :) Przy każdym znajdującym się tam cms'ie jest opis, adres do stron skryptu i download'u oraz coś, co jest dosyć ważną funkcją - demo  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś byłby tak miły i podał linka do dobrego webspell'a (bo jest ich sporo) i najlepiej żeby był po polsku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc porałem skryp i wrzuciłem go na forum, lecz mam problem z instalacją. A dokładniej z konfiguracją bazy MySQL nie wiem gdzie na cba.pl znaleźć te dane do bazy MySQL...czyli nazwa hosta, użytkownik bazy danych, hasło do bazy danych, nazwa bazy danych oraz prefix tabel . Bardzi prosze o pomoc i jakies rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc porałem skryp i wrzuciłem go na forum, lecz mam problem z instalacją. A dokładniej z konfiguracją bazy MySQL nie wiem gdzie na cba.pl znaleźć te dane do bazy MySQL...czyli nazwa hosta, użytkownik bazy danych, hasło do bazy danych, nazwa bazy danych oraz prefix tabel . Bardzi prosze o pomoc i jakies rady.

 

Takie posty wołają o pomstę do niba  :) panel cba jest akurat dość prosty, wiec na oko widac co i jak B) nie korzystałem z tego bardzo dawno, ale pamiętam, że z boku w menu cos z MySQL powinno byc związanego i tam tworzysz baze sobie. Przy tworzeniu dostajesz wszystkie dane do bazy*

 

*nie dotyczy prefixu, który ustawiasz costam_  albo zostawiasz pusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×