Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
waz

Neteasy leży

Polecane posty

Program pocztowy też się nie łączy z serwerem. Ftp też nie działa. Więc to może coś z DA bo też niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miliony nie miliony ale mam tam kilkadziesiąt kont na resellerze.

Proste i banalne pytanie- próbowałeś już zgłaszać swój problem u źródła, czyli firmie w której masz wykupioną usługę, czy jedynie wylewasz swoje żale na forum? Rozumiem, że założyłeś temat, aby potwierdzić czy nie tylko Tobie nie działa- uzyskałeś takie potwierdzenie, ok. Teraz należy zgłosić problem do BOK odpowiedniej firmy i cierpliwie czekać, bez pisania postów, że mija kolejna godzina i tracisz kolejne "miljony" (nie pytam już nawet czy liczone w zł czy euro).

 

Jak już słusznie zauważono- mamy niedzielę, należy więc uzbroić się w odrobinę cierpliwości, iść na spacer z psem/pogłaskać kota, czy też zrobić po prostu cokolwiek innego co Cię odstresuje. Awarie zdarzają się w każdej firmie. Jak padło to i wstanie- przynajmniej w tej firmie (podobnie jak w mojej, czy też kilku innych których przedstawiciele wypowiadają się na tym forum) jest pewne, że problem po jego zauważeniu na pewno nie zostanie pozostawionym samemu sobie i zostanie pozytywnie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wysłałem ticketa ode mnie, jednak gdybym wcześniej wszedł na forum to bym chłopakom głowy nie zawracał, niech pracują nad rozwiązaniem problemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. ticket najdłużej bez odpowiedzi wisiał całe dwie godziny, rzeczywiście kupa czasu.. Odpowiednia wiadomość wisi też w dziale informacje dla klientów. Przepraszam panowie, ale niektórym się w głowach trochę chyba przewraca ;).. Sam serwer jest doprowadzany do stanu używalności niebawem zacznie działać. Jeśli zostanie przekroczone gwarantowane SLA zostaną zastosowane odpowiednie punkty regulaminu (dodatkowe dni gratis).

 

kaczy, is_wm, amator, lukas: dzięki za trochę treźwego spojrzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×