Skocz do zawartości
scz

reseller

Polecane posty

Szukam konta Reseller które ma serwer w Polsce i panel DirectAdmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w takim razie do nas :-) Wszystkie konta zakładane są na markowym sprzęcie IBM z minimum 8GB ram i dyskami SAS! :-)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
u Ciebie nie chce.

 

Ale u mnie chcesz :mellow:

Napisz na gg jakie parametry ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie chcesz ;)

Napisz na gg jakie parametry :P

 

Pozdrawiam.

Damianie widzę ze jesteś pewny siebie i to bardzo? :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypomnij sobie że u mnie masz konto resellera ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak pojechałeś z proxy i cały apache wariował to co się dziwić proste portale strony itp itp nie ma problemu :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam konta Reseller które ma serwer w Polsce i panel DirectAdmin

 

Spoglądając na Twój avatar poczułem wręcz nieodpartą chęć zaproponowania konta u nas, co też uprzejmie czynię w tym poście:

 

Konto reseller, od 30,50 zł miesięcznie, na mocnym sprzęcie, zlokalizowane w warszawskim ATMANie, bezawaryjne i na systemie FreeBSD.

 

Pełna oferta wraz z porównaniem pakietów dostępna tutaj, a indywidualne życzenia negocjować można tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×