Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szakamafa

[zlecenie] konfiguracja WHMCS

Polecane posty

Witam,

 

Tak jak w temacie trzeba skonfigurować odpowiednio WHMCS - tj. dodać pakiety, poustawiać wiadomości wysyłane do klientów - ogólnie przygotować całość do prawidłowego działania. Oprócz konfiguracji potrzebne małe FAQ dla osoby zarządzającej tym w przyszłości.

 

Zlecenie tylko dla osób znających ten system i które same go używają - weryfikacja na podstawie pokazania wdrożonego, własnego WHMCS'a.

 

Oferty proszę słać na PW.

 

Cena: do 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci pokazać 8 whmcsów, które wdrażałem dla firm. Ale za 100 zł to znajdziesz jedynie kogoś z gimnazjum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma wdrożonego własnego WHMCSa, to się nie będzie bawił z cudzym, szczególnie za takie pieniądze (chyba, że jakiś krzakowiec z nulled-em). Troszkę wygórowane żądania przy bardzo niskim zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wdrożył WHMCS'a to wie co i jak.. także poustawiać go to pewnie kwestia 1h, sądziłem, że 100 zł /1h to jest całkiem dobrze, jeśli się mylę to czekam na propozycje, podałem cenę bo tego wymaga regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś wdrożył WHMCS'a to wie co i jak.. także poustawiać go to pewnie kwestia 1h, sądziłem, że 100 zł /1h to jest całkiem dobrze, jeśli się mylę to czekam na propozycje, podałem cenę bo tego wymaga regulamin.

 

Akurat tu się mylisz, że to kwestia 1h :)

Szczególnie gdy nie masz tłumaczenia maili itp. Każda firma zrobiła szablon pod siebie, więc wątpię by ktoś ci ot tak po prostu dał to za "twoje 100 zł + ustawienie wszystkiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Witam,

 

Tak jak w temacie trzeba skonfigurować odpowiednio WHMCS - tj. dodać pakiety, poustawiać wiadomości wysyłane do klientów - ogólnie przygotować całość do prawidłowego działania. Oprócz konfiguracji potrzebne małe FAQ dla osoby zarządzającej tym w przyszłości.

 

Zlecenie tylko dla osób znających ten system i które same go używają - weryfikacja na podstawie pokazania wdrożonego, własnego WHMCS'a.

 

Oferty proszę słać na PW.

 

Cena: do 100 zł

 

Sam ostatnio robiłem e-maile # scalałem them... i za 100 zł bym tego komuś nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "żeby to działało i było przeznaczone na polski rynek"? Może wdrożenie płatności polskich? Taka zabawa to już DUŻO większe pieniądze. O ile dobrze pamiętam Krystian takie rzeczy robił, możesz go spytać ile by chciał za tego typu usługę, tylko się nie zdziw, jak zawoła parę ładnych tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. płatność w złotówkach, doliczanie VATu, nie chcę żadnych płatności online.. zresztą wszystkie informacje będą dostępne dla kogoś zainteresowanego, Ty nim chyba nie jesteś więc ta dyskusja jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam Krystian takie rzeczy robił, możesz go spytać ile by chciał za tego typu usługę, tylko się nie zdziw, jak zawoła parę ładnych tysięcy.

 

Nie no tylko 250 zł netto za moduł do dotpay.pl :)

Oczywiście w pełni zintegrowany (full automat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście bardzo przystępnie. Może rozszerzę działalność i sam się skuszę? :)

A tak na przyszłość spytam jeszcze, czy masz poza dotpay jakieś inne modyły polskich płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płatnosci.pl - prawie gotowe tez na full automacie, ale nie mam czasu by dokonczyc.

dodatkowo mam jeszcze modul platnosci sms pod nowa marke ktora niedlugo otworze (konkurencja dotpay i cashbill) :) atrakcyjne stawki dla firm zajmujacych sie serwerami gier / serwerami shoutcast (lub innych firm ktorzy przyjmuja zaplaty w sms)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×