Skocz do zawartości
R@fi

Kontakt z google.pl

Polecane posty

Siema wszystkim

 

mam takie pytanie jaki jest adres E-Mail do google.pl ponieważ muszę się z nimi skontaktować a nigdzie nie widzę kontaktu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są kompletni ignorancji. Można zarabiać przez adsense po 100 000$ dziennie lub tyle samo płacić na adwords a i tak nie można do nich napisać i o coś zapytać. Typowe postępowanie monopolisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy,

ja gdzies do nich pisałem.. kiedys..

odpowiedzieli po 2 tygodniach jakims bardziej szablonem + klika wlasnych slow,

po 1,5 miesiacu poprawka na stronie (google maps) o ktora pytalem, ale slabe rozwiazanie problemu

 

edit: pisalem chyba po polsku (ew po angielsku) - odpowiedz przyszla w PL.

 

a, i po 2 dniach dostalem tez maila potwierdzajacego ze przekazali gdzies tam moje zapytanie, w sumie myslalem ze na tym sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się formularze kontaktowe, jednak trzeba szukać przy konkretnych usługach. Kiedyś moja opłata na adwords nie doszła i wysłałem im wiadomość przez taki formularz, otrzymałem następnego dnia odpowiedź w języku polskim i jej treść wskazywała na to, że pisał to człowiek (precyzyjne odniesienie do problemu).

 

Wcale im się nie dziwię, że nie podają maili ot tak, zostaliby zasypani tonami bzdurnych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bo jest taka sprawa ze zablokowali mi www i nie wiem gdzie napisać aby mi odblokowali domenę ;):) pozdro krokodyl :):) ty umiesz zawsze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koledzy bo jest taka sprawa ze zablokowali mi www i nie wiem gdzie napisać aby mi odblokowali domenę ;):) pozdro krokodyl :):) ty umiesz zawsze pomoc

 

o ile dobrze pamiętam, to jest napisane, żeby po usunięciu szkodliwych elementów zgłosić ponownie witrynę w 'narzędziach dla webmasterów'....

 

wszystko jest dokładnie opisane w raporcie o zablokowanej stronie, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koledzy bo jest taka sprawa ze zablokowali mi www i nie wiem gdzie napisać aby mi odblokowali domenę ;):) pozdro krokodyl :):) ty umiesz zawsze pomoc

 

Miło mi, że tak we mnie wierzysz ale akurat w tym przypadku adresu e-mail gugla nie jestem w stanie Ci podać, gdyby udzielali tego typu pomocy, codziennie otrzymywaliby dziesiątki tys. maili.

 

Poszukaj, ew. zapytaj tutaj: http://www.google.com/support/forum/p/Webmasters?hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni na wielu usługach nie mają kontaktu. Ja nie mam dostępu do moich danych w feedburnerze.. znaczy się loguję i widzę pustą stronę.. za 10-30 odświeżeniem może się załaduje lista rssów.. mam z nimi taką udrękę od kiedy burnera przenieśli do siebie.. szlag człowieka trafia, ale ta usługa także nie posiada wsparcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lolek, jak Ci blokneli domene to w Narzędziach dla Webmasterów

https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=pl

a konkretnie tutaj:

https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration

masz ponowne rozpatrzanie prośby o przywrocenie na liste.

Ponoć podstawowym błędnym zachowaniem jest to ze ludzie dodaja zablokowana strone przez formularzyk dodawania NOWYCH stron..

 

A pisałem na maila Google dla agencji

http://online-marketing.appspot.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do nich pisałem to musiałem wybrać kategorie i dopiero ;) Problem w tym,że po 1 miesiącu odpisali,ale lepsze to niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale im się nie dziwię, że nie podają maili ot tak, zostaliby zasypani tonami bzdurnych pytań.

 

A jednak od poważnej firmy należałoby oczekiwać łatwej komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami :)

 

Niektóre problemy mogą wydawać się banalne dla firmy świadczącej usługi ale skoro klient zadaje pytania to powinna "zapalić się lampka", że może problem jest ze słabą komunikacją z otoczeniem, słabą dokumentacją, itp.

 

Akurat Google wydaje się, że ma dość rozbudowaną pomoc online w postaci FAQ aczkolwiek wiele pytań i problemów pozostaje bez odpowiedzi przez wiele tygodni.

Przykład: kwestia przenoszenia profili stron pomiędzy kontami Google Analytics.

 

Być może kiedy konkurencja ze strony Bing stanie się dotkliwa (oby) Google pokaże swoje bardziej przyjazne oblicze jeżeli chodzi o kwestie kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy, bing dotkliwy :)

przypadkiem wyszukalem cos bingiem pod IE8 gdy testowalem na nim czy sie stronka nie sypie, wyniki ni w zab nie pasowaly do tego co szukalem (teraz juz nie pamietam co to bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×