Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

Usunięcie domeny

Polecane posty

Witam.

Mam do was pytanie: czy można usunąć domenę??

Tzn kupiłem sobie domenę w promocji za złotówkę ale jest mi ona potrzebna pod pewien projekt.

 

I chciałbym ją usunąć i później znowu zarejestrować w innej firmie ponieważ transfer mi sie nie opłaci.

 

Czy jest taka możliwość??

 

Czy muszę czekać aż domena wygaśnie jak jej nie przedłuże i znowu ją wykupić??

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jenyyy.. ludzie, przestańcie kombinować... potem jest płacz, że ktoś stracił domenę...

skoro projekt, to traktuj go na poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenyyy.. ludzie, przestańcie kombinować... potem jest płacz, że ktoś stracił domenę...

skoro projekt, to traktuj go na poważnie...

Czekałem na Twój post z niecierpliwością :P

Projekt pewnie równie poważny jak podejście do posiadanej już dla niego domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak domena jest .pl

 

Poprostu domena nie jest prawie nikomu znana więc wole ją usunąc i potem zarejestrować za ,,normalną" cenę jeżeli istnieje taka możliwość.

 

Projekt pewnie równie poważny jak podejście do posiadanej już dla niego domeny.

 

Każdy robi co jego zdaniem uważa za słuszne..... ja wole zarejestrować domenę jeśli będzie taka możliwość w masternet niż płacić 100 zł etto za odnowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy robi co jego zdaniem uważa za słuszne..... ja wole zarejestrować domenę jeśli będzie taka możliwość w masternet niż płacić 100 zł etto za odnowienie.

 

 

trzeba bylo zrobić tak od początku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale człowiek siega po rozum do głowy jak jest za późno ;/

 

Jest więc jakiś sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy robi co jego zdaniem uważa za słuszne..... ja wole zarejestrować domenę jeśli będzie taka możliwość w masternet niż płacić 100 zł etto za odnowienie.

Teraz już niestety za późno. Możesz poczekać aż domena wygaśnie i jeśli nikt jej nie zarejestruje, samemu zarejestrować ją ponownie u innego rejestratora. Dobry sposób dla kogoś kto lubi dużą dawkę ryzyka i na Twoim miejscu- nie robiłbym tak.

 

Co Ci więc pozostało? Proponuję po prostu przedłużyć domenę na kolejny rok u obecnego rejestratora (nie teraz, tylko kiedy będzie zbliżać się koniec ważności) a po tej operacji dokonać transferu do innego usługodawcy, tak by przedłużenia domeny w następnych latach jej użytkowania były tańsze. To jedyne mądre rozwiązanie- jakie wybierzesz to już Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zaloz opcje u rejestratora do ktorego chcesz przeniesc domene, a nastepnie wyslij wniosek o wyrejestrowanie domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×