Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exec

[Opinia] dust.pl

Polecane posty

W tym temacie proszę opiniować usługi:

dust.pl

 

Z tego co widzę to ceny wysokie ale czy adekwatne do świadczonych w tej firmie usług? Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą?

PS Czy tylko mi się wydaje, że dust.pl wizualnie jest bardzo podobne do kei.pl ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
PS Czy tylko mi się wydaje, że dust.pl wizualnie jest bardzo podobne do kei.pl ?[/size]

Trzeba chyba dużo stuffu wypalić, żeby zobaczyć jakiekolwiek podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że mi się coś wydawało ;)

 

Proszę o opinie na temat świadczonych przez firmę usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba chyba dużo stuffu wypalić, żeby zobaczyć jakiekolwiek podobieństwo.

Nie zawsze się z Tobą zgadzam, ale w tym wypadku masz po prostu 100% racji. Ponieważ na tym forum i tak nic się nie ukryje, a część osób już wie- nowa, odświeżona wersja strony pojawi się już po weekendzie. Więcej informacji o dość dużych zmianach w firmie pojawi się na forum w najbliższy poniedziałek (w osobnym dziale, aby nie zaśmiecać tegoż wątku z opiniami).

 

Proszę o opinie na temat świadczonych przez firmę usług.

Nie znajdziesz na tym forum zbyt wiele opinii o naszej firmie. Obsługujemy głównie klientów biznesowych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a tacy klienci nie przesiadują/pisują na forach. Temat ten był już wielokrotnie "wałkowany" tu na forum. Oczywiście wszelkie uwagi dot. jakości świadczenia naszych usług są mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znajdziesz na tym forum zbyt wiele opinii o naszej firmie. Obsługujemy głównie klientów biznesowych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a tacy klienci nie przesiadują/pisują na forach. Temat ten był już wielokrotnie "wałkowany" tu na forum. Oczywiście wszelkie uwagi dot. jakości świadczenia naszych usług są mile widziane.

 

No dobrze. Jednak skierowaliście do mnie swoją ofertę (PW) a na rynku jest szereg firm świadczące podobne usługi więc muszę znać opinie innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze. Jednak skierowaliście do mnie swoją ofertę (PW) a na rynku jest szereg firm świadczące podobne usługi więc muszę znać opinie innych :P

 

Do mnie też skierowali - jak pytałem o opinię na temat innej firmy ;-) Standard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze. Jednak skierowaliście do mnie swoją ofertę (PW) a na rynku jest szereg firm świadczące podobne usługi więc muszę znać opinie innych :P

Owszem, otrzymałeś PW w odpowiedzi na wątek "Stabilny i sprawdzony hosting, pod phpbb". Temat miał być z opiniami (swoje wypowiedzi powinienem ograniczać w tym wątku do minimum), a widzę iż tworzy się z niego raczej dyskusja na temat wysyłanych PW, itd.

 

Do mnie też skierowali - jak pytałem o opinię na temat innej firmy ;-) Standard ;)

W kwestii wyjaśnienia "standardu" jaki stosujemy- nie "zaśmiecamy" nigdy wątków z prośbą o pomoc w wyborze hostingu postami typu "Zobacz u nas". Zawsze wysyłamy PW z ofertą (pod warunkiem, że nasza oferta spełnia wymagania pytającego). Dodatkowo ZAWSZE w temacie takiej wiadomości PW znajduje się nazwa tematu wątku do którego się swoją wiadomością PW odnosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×