Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
que_pasa

FreeBSD Jails

Polecane posty

Witajcie!

 

Aktualnie posiadam jedną maszynę, której zasoby są w 90% niewkorzystane. Zastanawiam się nad udostępenieniem kilku jaili (4, może 5), tylko nie bardzo wiem ile można za to wziąć. Kilka parametrów:

 

- Łącze 10Mbit (mój dostawca to TASK)

- Core 2 Duo 6300

- 4 GB RAM

- 2 x 320 GB HDD

 

Parametrów jaila nie zamierzam ograniczać (transfer miesięczny, dostęp do CPU i ramu, min. 30 GB hdd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłbym zainteresowany jeśli cena będzie normalna.

 

Tylko ja właśnie nie wiem jaka to jest normalna cena, stąd moje pytanie ile za to można wziąć :) Zaproponuj coś na forum lub na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×