Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ProWeb

[sprzedam] Domena Newbie.pl na sprzedaż - aukcja

Polecane posty

Zaczynasz od 450 zł?! Szok...

 

Kiedy w końcu nauczycie się że domeny są unikalne i dobre nazwy kosztuję więcej niż 1,22 zł. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję internecik za wsparcie.

 

Kwota 450zł to cena minimalna za jaką mogę sprzedać domenę i nie ma w tym nic szokującego - takie są moje warunki jako abonenta tej domeny ;) To forum mają zapewne nieszczęście odwiedzać także osoby normalne i dzięki temu mam nadzieję, że kogoś zainteresuje moja oferta. Także zapraszam na aukcję bo z pewnością warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było nowicjusz.pl to OK, ale newbie.pl za 450 to lekka przesada, jakby nie było słówka ze słownika języka angielskiego nie przyjmują się aż tak latwo, szczególnie takie, których pisowni większość Polaków nie zna. Zastanówmy się, ilu znajomym przez telefon trzebaby przeliterowywać słowo "newbie" podając adres strony z taką domeną? I jaki odsetek by od razu skojarzył o co w tej nazwie chodzi? Dlaczego o2.pl ma alias tlen.pl a nie oxygen.pl? Dlaczego wrzuta.pl jest popularna, a upload.pl jest na sprzedaż w Sedo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję internecik za wsparcie.

 

To forum mają zapewne nieszczęście odwiedzać także osoby normalne i dzięki temu mam nadzieję, że kogoś zainteresuje moja oferta

 

Na twoim miejscu uważał bym z takimi stwierdzeniami. To jest forum i każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na każdy temat czy ci się to podoba czy nie. Ale nikt nie ma prawa obrażania innych za swoje poglądy. Więc następnym razem przeczytaj sobie regulamin zanim coś takiego napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×