Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wasik5

Dreamweaver CS4 + ISPconfig 3

Polecane posty

Witam serdecznie

 

od razu przejdę do sedna sprawy Postawiłem sobie serwer (Ubuntu 9.04 nie edycja server) na kilka stron na podstawie tego artykułu The Perfect Server i nie mogę edytować plików i pobierać do edycji przez Dreamweaver CS4 oraz nie widzę plików .htaccess, ustawiałem chmod 777 przez konsole i goome i to samo jest. Instalacje przeprowadziłem dobrze bo wszystko inne działa tak jak powinno. W google szukałem i nie znalazłem nic, tak więc proszę o pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działa Ci ftp (możesz się połączyć np. przez Total Commandera) to raczej błędna konfiguracja Dreamweaver'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli działa Ci ftp (możesz się połączyć np. przez Total Commandera) to raczej błędna konfiguracja Dreamweaver'a :)

 

raczej nie bo na tc tez nie mogę edytować tylko wysyłać, a Dreamweaver'a mam dobrze bo wszystko działa na cba, lua,interi tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i lipa próbowałem przez umask, zmieniałem chmod przez TC, i nic.

A nawet tc nie pobiera plików do edycji, nie wiem co mogłem skopać w instalacji. Wszystko robiłem dobrze tak jak jest napisane w tej instrukcji.

Jak ktoś chce to proszę o napisanie co mam robić po kolei żeby to naprawić, jest możliwość zapłaty za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lipa próbowałem przez umask, zmieniałem chmod przez TC, i nic.

A nawet tc nie pobiera plików do edycji, nie wiem co mogłem skopać w instalacji. Wszystko robiłem dobrze tak jak jest napisane w tej instrukcji.

Jak ktoś chce to proszę o napisanie co mam robić po kolei żeby to naprawić, jest możliwość zapłaty za to.

 

Musisz się dokształcić ;)

 

p.s. sprawdź czy jest konfig ispcp w ftp czy paczkowy, tam hasełka itd ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×