Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rocho87

Poszukuję VPS managed

Polecane posty

Witam,

 

Po dłuższych lekturach przeglądaniu oglądaniu itp itd doszedłem do wniosku, że potrzebuję jednak VPS pod moją stronę biorąc pod uwagę plany rozwoju w najbliższym czasie.

 

Nie miałem nigdy do czynienia z VPS. Czy wybierając managed z directadmin dam sobie radę ze wszystkim? Gdzie szukać pomocy i nauczyć się podstaw administrowania VPS'em?

 

I ostatnie najważniejsze pytanie poszukuje VPS managed do max 80zł/m-c. Czy w Polsce znajdę takie usługi?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Polsce tak, ale serwer będzie stał w DE/UK...

no chyba, że wejdziesz w jakieś bagno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej może też wyjść kupno root vps i wynajęcia admina, który by jednorazowo skonfigurował maszynkę, a w razie czego za zapłatą może coś jeszcze zmienić/dodać. Znam w sumie trochę osób, które tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś konkretne namiary na firmy mogę prosić. Nie interesuje mnie raczej wynajmowanie admina B) A jest gdzieś w necie lektura na ten temat? Pewnie nie jest to zbyt skomplikowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menaged za 80/m-c B) Pewnie jeszcze brutto ;) Nie znajdziesz nic sensownego za te pieniądze... Niektóre polskie root vpsy, podkreślam niektóre mają dużo lepszy support niż tanie menagedy dlatego z taką kasą to szkoda się pchać w takie "coś"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×