Skocz do zawartości
ramelof

Czy opłaca się tłumaczyć.

Polecane posty

Witam,

 

Zastanawiam się czy by nie spróbować przetłumaczyć DirectAdmin-a albo pewnego forum dyskusyjnego.

 

 

Czy byłby ktoś chętny na takie spolszczenie. Oczywiście nie byłoby to darmowe, ale myślę, że w okolicach 100-150 zł za spolszczenie. + koszty usunięcia stopki itp. opcjonalnie.

 

Jeżeli ktoś byłby chętny na DA to czy mógłby podesłać pliki językowe, bo jeszcze nie wiem na 100% czy od DA uda mi się uzyskać. Jestem na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Witam,

 

Zastanawiam się czy by nie spróbować przetłumaczyć DirectAdmin-a albo pewnego forum dyskusyjnego.

 

 

Czy byłby ktoś chętny na takie spolszczenie. Oczywiście nie byłoby to darmowe, ale myślę, że w okolicach 100-150 zł za spolszczenie. + koszty usunięcia stopki itp. opcjonalnie.

 

Jeżeli ktoś byłby chętny na DA to czy mógłby podesłać pliki językowe, bo jeszcze nie wiem na 100% czy od DA uda mi się uzyskać. Jestem na dobrej drodze.

witamy.

Spolszczenie directAdmin jest dostępne gdzieś w internecie.

Nasz styl możemy sprzedać do DirectAdmin po polsku za 150 zł, który aktualnie jest na wykączeniu.

 

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wersja 9.2.1 pleska jak przetłumaczysz to i znajdą się kupcy :)

Osobiście sam jestem zainteresowany szczegóły na PW :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O, Pleska trza przetłumaczyć?

 

Hmm.. nie znam struktury plików, ale mogę to zrobić, w sumie mam wakacje.. hehe...

 

Która z firm chce w to wejść na zasadzie udostępnienia czego trzeba?

 

Jestem filologiem języka angielskiego z podyplomowym studium podstaw informatyki. Tłumaczyłem już np. cPanel i punBB, więc wiem co i jak...

 

Kontakt: milosz@epoczta.pl

 

Z kasą albo prawami do tłumaczenia na pewno się dogadamy - jeszcze nie znam warunków, jakie chciałbym podyktować, więc jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tłumaczenia pleska to moi studenci filologi języka angielskiego się już tego wstępnie podjęli gdzieś tak max 2 tygodnie i powinno być gotowe :) zbieram zapisy kto chętny na to. Im więcej ludzi tym taniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Pleska trza przetłumaczyć?

 

Hmm.. nie znam struktury plików, ale mogę to zrobić, w sumie mam wakacje.. hehe...

 

Która z firm chce w to wejść na zasadzie udostępnienia czego trzeba?

 

Jestem filologiem języka angielskiego z podyplomowym studium podstaw informatyki. Tłumaczyłem już np. cPanel i punBB, więc wiem co i jak...

 

Kontakt: milosz@epoczta.pl

 

Z kasą albo prawami do tłumaczenia na pewno się dogadamy - jeszcze nie znam warunków, jakie chciałbym podyktować, więc jestem otwarty na propozycje.

http://www.parallels.com/eu/download/lp/ ściągnij którąś i zobacz;)

edit:

sry to raczej to http://www.parallels.com/ptn/download/localization/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tłumaczenia pleska to moi studenci filologi języka angielskiego się już tego wstępnie podjęli gdzieś tak max 2 tygodnie i powinno być gotowe :) zbieram zapisy kto chętny na to. Im więcej ludzi tym taniej wyjdzie

 

tylko nie odpisujesz ziom na gg ^^

 

@up

'lepszy' link:

http://www.parallels.com/ptn/download/localization/

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ziom nie ma mnie na gadu :) A ty jarek poczekaj chwilę wstępnie gdzieś 500 pln za to :) chyba że hiper ekspresowo to ma być to z 700 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ziom nie ma mnie na gadu :) A ty jarek poczekaj chwilę wstępnie gdzieś 500 pln za to :) chyba że hiper ekspresowo to ma być to z 700 ;D

 

spox pisałem miesiąc/max dwa mogę poczekać :)

te 500zł mam rozumieć tylko dla mojej osoby? nie przez / n ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No cóż, teraz mamy taki rynek pracy, że rzeczywiście studencina zrobi szybciej i taniej niż jakiś tam doświadczony filolog : )

spoko heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sponsi

 

Tak to bywa :) student też z czegoś musi żyć a okres dawania korepetycji się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×