Skocz do zawartości

Polecane posty

Trochę odgrzebuję temat ale uprzejmie donoszę, że Kylos dalej trzyma niezły poziom. Pomagają przenieść strony. A jak miałem problem w nocy to wymieniałem maile z adminem od 23-3. Cena przystępna, wszystko działa szybko i sprawnie co tu więcej mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sie dopisze, jestem zwiazany z ta firma od ok. 2009r, poprzednia usluga chodzi jak chodzila - czyli wzorowo.

Natomiast ok. 2 tygodni temu poprosilem Kylos.pl o przeniesienie VPS do nich, calosc poszla szybko i sprawnie z minimalna ingerencja z mojej strony (przekierowanie DNS).

Po migracji poczulem roznice pomiedzy VPS OpenVZ a XEN, SSH nie muli sie, strony otwieraja sie blyskawicznie (co na poprzednim VPS, mocno polecanym tu na forum nie bylo takie oczywiste), oraz aplikacja bardzo mocno korzystajaca z bazy Mysql dziala poprawnie (na poprzednim byly bledy 500).

Co wiecej, sprzetowo nowy VPS jest prawie 2xslabszy jesli chodzi o procesor (2.8GHz vs 1,7GHz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że na procesor nie wpływa wyłącznie taktowanie, ale też architektura oraz to, że na OpenVZ nie masz pełnej wirtualizacji sprzętowej i ten CPU jest tak naprawdę dzielony na wszystkich userów "sprawiedliwie". XEN to zupełnie inna półka wydajnościowa.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie firmy na rynku muszą mieć tańsze serwery od atmana czy etopa?

Spora część firm, która ma podany support 24/7 de facto tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dobry support mają, wiem bo sprawdzałem. Jakościowo to najlepsza firma w jakiej dotąd miałem wykupione konto. W tej cenie takie parametry i stabilność to rzecz naprawdę rzadko spotykana.

 

// Właśnie zauwazyłem małą zmianę :D Dotąd miałem transfer 1000 GB miesięcznie, teraz mam nielimitowany. Szacun :)

 

http://kylos.pl

Edytowano przez Pawel_15 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy drozsze, oraz nie wiem jak w atmanie czy etopie, ale tu mozesz liczyc na pomoc przy wstepnej konfiguracji itp.Co akurat dla mnie bylo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz
Skorzystałem z niedawnej promocji i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Hosting działa bardzo szybko, stabilnie. Cieszy też wybór wersji PHP (5.3. 5.4, 5.5) wraz z możliwością wyboru poszczególnych modułów. Także sam serwer da się nieco dokonfigurować przez htaccess, np. włączyć kompresję gzip (a nie w każdym to działa). Support? W poniedziałek, w święto zadawałem pytanie. Odpowiedź przyszła po 10 minutach.

Póki co złego słowa powiedzieć nie mogę.


Oczywiście jakby się coś zmieniło, nie omieszkam poinformować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma do czynienia z tym hostingiem?

Testuję ich od wczoraj i jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Wsparcie odpisuje nawet o północy, dzisiaj na czacie pomoc niemal na bieżąco. Panel administracyjny ładny, czytelny i funkcjonalny. Problemów jakie miałem u 3 pozostałych testowanych hotodawców nie ma (póki co) cena przystępna. Po 3 mniejszych lub większych zawodach gdzie indziej tylko czekam kiedy wpadnę na jakąś minę tutaj. Mam nadzieję, że nie wpadnę, bo już dość czasu straciłem na przekopywanie ofert.

Jakie są Wasze doświadczenia z Kylosem i na co ewentualnie zwrócić uwagę?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat nikt z Was nie miał styczności z tą firmą i nie ma wyrobionej opinii na jej temat lub chociażby zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dew

Z opiniami jest tak ze jak wszystko dziala to nikt nic nie pisze. Dopiero jak padnie to sie zaczyna. Mialem kiedys konto, chyba z okazji urodzin mozna bylo wyrwac rok waznosci za 10 zl, nie powiem chodzilo przywoicie i obylo sie bez problemow. Przepraszam za brak polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli brak aktywności w opiniach dobrą opinią. Dzięki za wskazówkę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym miesiącu na prośbę znajomych, którzy prowadzą stowarzyszenie i do tej pory mieli wykupiony serwer w innej firmie, szukałem serwera, by przenieść ich domeny i zawartość stron. Podesłałem im kilka porównywalnych ofert i wybrali Kylos (sam zarządzam hostingami na OVH, Kei, IONIC oraz na Kylos właśnie). Nie ma problemów. Stabilny hosting w porządnej firmie. Cenowo z VAT-em będą mieli teraz prawie 2 razy taniej od oferty w poprzedniej firmie i przyjemniejszą/wygodniejszą obsługę w panelu zarządzania serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam hosting Kylos Silver równe 2 lata. Po 1,5 roku dobrego działania musiałem zabrać od nich dwie bardziej obciążające strony. Podobnie było z innym kontem klienta na którym umieszczony był sklep na skrypcie Prestashop z około 1000 produktów. Po pól roku dobrego działania przestał zadowalająco pracować i został przeniesiony do konkurencji. Działo się to w tym samym czasie. Powodem problemów w obu przypadkach był za krótki czas wykonywania skryptów php wynoszący 30 sekund. Czas ten został zmniejszony prze Kylos do tej wartości albo firma zaczęła go w tym okresie restrykcyjne przestrzegać. Dzięki temu na pewno poszczególne konta nie zakłócają pracy sąsiednich kont na poszczególnych maszynach. Na hostingu obecnie znajdują się 3 instalacje WordPressa i czasami jedna strona szczególnie przy galeriach zdjęć po prostu przestaje odpowiadać. Inny klient na swoim koncie ma mały sklep na skrypcie Prestashop i jest ok.

Podsumowując firma ok, support ok, hosting współdzielony ok ale tylko dla mniej obciążających stron. Obciążające strony WordPress i Prestashop będą miały problemy.

Pozdrawiam

Edytowano przez ptal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poście zapomniałem dodać, plus dla Kylos jako jedni z nielicznych w Polsce mają na serwerach współdzielonych Cpanel. Dla mnie osobiście cpanel jest najprzyjemniejszy w "administrowaniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś co dzieje się z tą firmą mam u nich serwer i przez ponad 3 lata nie było z nimi problemu. Od migracji na nowe maszyny serwery są notorycznie wyłączane potrafią padać na 19-30 minut w ciągu 3-4 razy na dobę strasznie jakość usług się pogorszyła, czy ktoś zauważył taki sam problem? Pisałem do nich na biuro obsługi ale oni twierdzą że jest wszystko w porządku, a ja otrzymuje cały czas komunikaty od google że są błędy serwera i że witryny nie są dostępne itp. Nie wiem może czas zmienić firmę hostingową. Ma ktoś z nimi podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kylos Platinum 299/rok

 

- nie jest w stanie obsłużyć 200-300 emaili dzienni większość w obrębie 1 domeny

wiadomości potrafią przychodzić z 1-2h opóźnieniem filtry antyspamowe koszmarne, rada zakup VPS

 

W tej cenie coś się na rynku znajdzie innego

 

Edytowano przez cdcd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś co dzieje się z tą firmą mam u nich serwer i przez ponad 3 lata nie było z nimi problemu. Od migracji na nowe maszyny serwery są notorycznie wyłączane potrafią padać na 19-30 minut w ciągu 3-4 razy na dobę strasznie jakość usług się pogorszyła, czy ktoś zauważył taki sam problem? Pisałem do nich na biuro obsługi ale oni twierdzą że jest wszystko w porządku, a ja otrzymuje cały czas komunikaty od google że są błędy serwera i że witryny nie są dostępne itp. Nie wiem może czas zmienić firmę hostingową. Ma ktoś z nimi podobny problem?

Hej, u mnie podobnie pady strona na pare minut albo sekund od około tygodia. Niby piszą ze walcza z problemem ale on nadal jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś co dzieje się z tą firmą mam u nich serwer i przez ponad 3 lata nie było z nimi problemu. Od migracji na nowe maszyny serwery są notorycznie wyłączane potrafią padać na 19-30 minut w ciągu 3-4 razy na dobę strasznie jakość usług się pogorszyła, czy ktoś zauważył taki sam problem? Pisałem do nich na biuro obsługi ale oni twierdzą że jest wszystko w porządku, a ja otrzymuje cały czas komunikaty od google że są błędy serwera i że witryny nie są dostępne itp. Nie wiem może czas zmienić firmę hostingową. Ma ktoś z nimi podobny problem?

 

Opisany problem występuje cały czas. Podejściem jest, że już to naprawiono i będzie dobrze. Z rozmów wnioskuje, że nie wiedzą co to jest redundancja. Ostatnio zaproponowano mi, jako rozwiązanie padu 10 minutowego, serwer dedykowany lub serwer VPS. :))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monitoruje dwa konta współdzielone w Kylos położone na rożnych maszynach i na jednym z nich 6 marca było kilka przerw w działaniu, poza tym względny spokój z działaniem. Raz na miesiąc pojawi się jakąś krótka przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My również w firmie korzystamy z Kylos, kiedyś było dobrze, usługi na poziomie, szybkie odpowiedzi, pomoc. Teraz niestety trochę gorzej. Na dodatek usługi są zawieszane jak nie wpłynie płatność już w dniu zaraz po terminie płatności. Wiec nawet jak zapłacisz w terminie (w ostatnim dniu) to istnieje ryzyko, że usługa przestanie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszuści.

Zapłaciłem za hosting szybkim przelewem.

Chciałem jeden serwer VPS jakieś 150 zł.

Nie dostałem. Pierwszy tydzień czekałem cierpliwie będąc zbywanym, że *pracujemy nad tym*. Najpierw problemem był zbyt nowy debian to mówię dobra weźcie starszego.
W drugim tygodniu pytam się, że co jeszcze tego nie postawiliście? *Nie, pracujemy nad tym proszę o cierpliwość*.

Także naciągnęli mnie na te 150 zł.  Hak im w zad. Omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już korzystam 4-5 lat z usług Kylos poziom usług jest super, szybkie odpowiedzi i rozwiązywanie problemów. Jak na poprzednie nie trafione serwery jak trafiłem do kylos tak chyba już zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×