Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
editt

Zagraniczny dobry hosting

Polecane posty

Cześć, jest to mój pierwszy post. Jeżeli był taki temat, to proszę o nie pisanie żebym poszukał itd... bo równie dobrze oferty ulegają zmianie itd...

 

Proszę o informacje na temat dobrego zagranicznego hostingu, kiedyś miałem dreamhost czy cos w tym stylu, niestety był tak dobry że za podpięcie domeny wołali 40 $ ;) , a teraz korzystam z pseudohostingu netaz.pl który jak wiadomo...

 

Dzięki wielkie. Interesuje mnie konto www. PŁATNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma to być zagraniczny hosting? W Polsce znajdziesz nie jedną ciekawą ofertę.

Zapraszam do zapoznania się z FireHost.pl każde konto objęte jest 14 dniowym okresem testowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreamhost nie pobierał opłat za podpięcie domeny :| zresztą samemu można to było robić w ich panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jest to mój pierwszy post. Jeżeli był taki temat, to proszę o nie pisanie żebym poszukał itd... bo równie dobrze oferty ulegają zmianie itd...

 

Proszę o informacje na temat dobrego zagranicznego hostingu, kiedyś miałem dreamhost czy cos w tym stylu, niestety był tak dobry że za podpięcie domeny wołali 40 $ ;) , a teraz korzystam z pseudohostingu netaz.pl który jak wiadomo...

 

Dzięki wielkie. Interesuje mnie konto www. PŁATNE.

 

Serwery w UK:

 

www.mzone.pl

 

Serwery w USA:

 

www.ehostar.net

 

Test 14 dni bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×