Skocz do zawartości
TheArt

.net czy .com

Polecane posty

cze

czy wedlug was dla serwisu sportowego odpowiedniejsza bedzie domena .com czy .net, czy wymusic zmiane nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.net - internetowa domena najwyższego poziomu, przeznaczona dla firm i osób indywidualnych świadczących usługi dostępu do Internetu.
.com - domena najwyższego poziomu (ang. top-level domain, TLD). Domena ta wykorzystywana jest w celach biznesowych i komercyjnych przez małe i duże firmy; wskazuje ona na międzynarodowy charakter działalności firmy.

 

ale jeśli już to .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Malas - tja.. ciekawe kto na to patrzy w ogóle..

 

Ja myślę, że .net - serwis sportowy, czyli po co komercyjnie? a info są słabe w hierarchii ważności jako domeny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie tego nie wymyśliłem przecież więc mi to lotto;)

obojętnie co wybierzesz to nie będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I .net i .com, lecz używałbym .com, a .net byłby przekierowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być serwis sportowy, tyle że raczej dla sportowców, czyli w stylu społecznosciowym. Właściwie to ta domena którą chcą jest dostępna tylko w regionalnej. Ewentualnie org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ma być serwis sportowy, tyle że raczej dla sportowców, czyli w stylu społecznosciowym. Właściwie to ta domena którą chcą jest dostępna tylko w regionalnej. Ewentualnie org.

 

.org czyli domena dla organizacji :( W sumie serwis sportowo-społecznościowy to też jakaś organizacja, poza tym domenki .org sa okey  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×