Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sirjus

[Pytanie] Jak zapłacić zagranicznej firmie?

Polecane posty

Witam!

Z góry chciałbym przeprosić, jeśli ktoś już taki temat założył - szukałem podobnego i nic nie znalazłem.

Mam pytanie dotyczące wykupienia serwera VPS w firmie corevps.com.

Dokladnie chodzi mi o sposob platnosci danej firmie, wiem iz wiele osob tutaj placilo za uslugi internetowe firmom zagranicznym, jednak ja tego nigdy nie robilem. Czy mam zamienic pieniadze na dolary i wyslac na poczcie czy platnosc realizuje sie w inny sposob?

 

Przepraszam, ze pytam o cos, co dla wielu jest oczywiste, ale mam nadzieje ze na tym forum noob rowniez znajdzie pomoc.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektóre firmy akceptują Western Union. Ewentualnie w kilku bankach jest możliwość dokonania przelewu zagranicznego. Ale najprościej będzie jeśli poprosisz o pomoc kogoś znajomego kto posiada kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, wiec bede musial napisac do corevps.com i zapytac o mozliwosci zaplaty. Ja posiadam niestety zwykla karte bankowa, wiec bede musial sobie inaczej poradzic. Wielkie dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj bank to PKO SA.

 

no to konto inteligo i placisz zwykla karta debetowa, ktora otrzymasz za darmow - to jedna z niewielu kart na naszym rynku z odblokowanymi platnosciami zdalnymi, co oznacz ze bez problemu mozesz nia placic w internecie, weryfikowac paypala ta karta itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj bank to PKO SA.

 

no to konto inteligo i placisz zwykla karta debetowa, ktora otrzymasz za darmow - to jedna z niewielu kart na naszym rynku z odblokowanymi platnosciami zdalnymi, co oznacz ze bez problemu mozesz nia placic w internecie, weryfikowac paypala ta karta itp

 

 

Inteligo nalezy do PKO BP a nie do PeKaO S.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na prawie przekonany, ze @Sirjus piszac "PKO SA", mial na mysli PKO BP S.A. (Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna), a nie Pekao S.A. (Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna).

§ 2

1. Bank działa pod firmą Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna.

2. Bank może używać skrótu firmy Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., PKO Bank Polski S.A. oraz PKO BP S.A.

§ 2

1. Firma Banku brzmi: "Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna".

2. Bank posługuje się skrótem firmy: "Bank Pekao  S.A."

Inna sprawa, ze nie widze czym tu sie chwalic, bo oferta zarowno jednego jak i drugiego nie zachwyca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ece tez chcialem o tym napisac, ale nie chcialo mi sie sprawdzac co jest czym :) respect

 

ja uzywam eKONTA w mBanku.. z rozszerzeniem eKARTA.. i dobrze dziala, choc 20zl rocznie bodajze mnie to rozszerzenie kosztuje..

 

ale domenki z USA za 9 dolców haczę :) że luz

 

 

pozdr i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem na mysli to co napisalem czyli PKO SA
Nigdy nie widzialem/slyszalem, zeby ktos uzywal takiego skrotu. Albo jest to po prostu PKO (ew. PKO BP), albo Pekao S.A. (czyli fonetycznie PKO SA wlasnie). Szczerze mowiac nadal mozna miec watpliwosci, o jaki bank Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz miec watpliwosci, to je masz.

Nierozumiem Twojego toku myslenia, jesli chcesz moze to byc Pekao es-a, moge tez niechcec placic za VPS tylko za FauPeEs.

Totalny off-top sie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaplacic mozesz na kilka sposobow:

- karta kredytowa - najwygodniejszy sposob,

- karta do platnosci internetowych mozna ja dostac chyba bez wiekszych problemow w mbanku lub inteligo,

- przelew ale nie w kazdym banku mozna zlecic przelewy zagraniczne, druga rzecz to takie przelewy sa zazwyczaj drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×