Skocz do zawartości
Miłosz

hetzner.de i wybór systemów

Polecane posty

Witam.

Widze że w hetznerze nie ma zbyt wielkiego wyboru w dystrybucjach :D a chodzi mi głównie o Gentoo x64 i FreeBSD 7.2 x64, na serwerze EQ4. Pisałem do nich maila i dowiedziałem się że jest możliwość instalacji Gentoo. A do FreeBSD potrzebuje obrazu ISO.

Dopisali także że nie testowali tych dwóch systemów.

Może ktoś już instalował tam te systemy? Dobrze by było jakby działały bez problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Widze że w hetznerze nie ma zbyt wielkiego wyboru w dystrybucjach :D a chodzi mi głównie o Gentoo x64 i FreeBSD 7.2 x64, na serwerze EQ4. Pisałem do nich maila i dowiedziałem się że jest możliwość instalacji Gentoo. A do FreeBSD potrzebuje obrazu ISO.

Dopisali także że nie testowali tych dwóch systemów.

Może ktoś już instalował tam te systemy? Dobrze by było jakby działały bez problemów :)

 

W sumie jak weźmiesz kernel od hetznera, rescue + ewentualnie lara to Gentoo do zrobienia :D

Co do FreeBSD to wiem że jeden z moich klientów sobie instalował - nawet widziałem kiedyś w googlach poradnik strikte do hetznera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może na początek postawie tamtejszego Debiana i sprawdze co to za sprzęt tam siedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co nie? mam na 3 serwerach gentoo i jestem zadowolony. działa bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×