Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość group5

Z: hosting dla wordpress'a (proszę o radę i oferty)

Polecane posty

Gość group5
Obecnie posiadam shared konto w prohost, jednak moje blogi generują obciążenie w granicach 4-8 cpu. Miesięczny transfer danych to 30-40gb.

 

Szukam czegoś, dzięki czemu mniej będą musiał przejmować się hostingiem, a będą mógł skupić się nad rozwojem stron.

 

Nie wiem, czy któryś serwer wirtualny utrzyma moje strony, więc myślałem na managed vps (ponieważ nie znam się kompletenie na administracji i chcę aby wszystko chodziło gładko, bez potrzeby kontrolowania i dogadywania się prywatnie z adminami). Chyba, że zamian managed vps, polecacie jakieś inne rozwiąznie?

 

W kwestii obciążenia to nie wiem co to za miara obciążenia te 4-8 CPU, ale wydaje mi się, że przy 4000 odsłonach dziennie to te wordpresy są "przebajerowane". Jeśli szuka pan rozwiązania takiego jak sharedhosting tyle ze z mocą obliczeniową serwera dedykowanego polecamy http://www.hostingdedykowany.pl - jest to rozwiązanie dzięki któremu zarządza pan kontem hostingowym tak jak sharedem, a do dyspozycji ma moc obliczeniową całej maszyny. Bieżącą administracją zajmują się nasi administratorzy, tak więc nie wymaga do obsługi serwera znajomości choćby podstaw administracji serwerami z pana strony. Oczywiście w 100zł netto się niestety nie mieści taka usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×