Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

chciałbym przedstawić moją sytuację z rzekomą firmą teamhost oczywiście na wstępie chciałbym wszystkim odradzić jakich kolwiek kontaktów z tą firmą ..

 

dnia 11.05.2009 zamówiłem serwer Ventrilo tego samego dnia przelałem pieniążki na ich konto niestety po około tygodniu czasu oczekiwania serwer nadal nie był aktywny postanowiłem skontaktować się z kimś z tej firmy i kolejne rozczarowanie nr telefonów które podane są na stronie www nie funkcjonują albo nie ma takiego numeru albo włącza się poczta głosowa .. na wysłane emaile poprzez stronę www (formularz kontaktowy) nikt nie raczyl odpowiedzieć . po kolejnym tygodniu oczeiwnia na jaki kolwiek kontakt postanowiłem poszukać innego kontaktu od znajomego dostałem nr gg do administratora tego serwisu skontaktowałem się na podany nr 6365177 szanowny pan stwierdził że nie napisałem postu o aktywacje na ich forum (nigdzie przy zakupie nie ma takiej informacji) twierdził że tak już się nauczyli i nei jest to ich wina .. przy prosbie o zwrot pieniążków dostałem odmowną decyzję 9w regulaminie jest napisane że nie zwracają pieniędzy) dzisiaj ponownie skontaktowałem się z tą osobą oczywiście jak każdy stara się ratować i wymigiwać od odpowiedzialności ...

 

82918135.jpg

 

 

 

ODRADZAM KAŻDEMU KTO NIE CHCE SIĘ DENERWOWAĆ

http://www.teamhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotujmy się, nadchodzą... WAKACJE!

Idealny czas na młodziutkie i "prężnie rozwijające się" krzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety jeszcze wiele razy będą tutaj pojawiać się podobne tematy, mimo, że zasady są proste...

 

Ale może jeszcze raz, może choć jedna osoba zamierzająca kupić coś u krzaczora przeczyta i zmieni zdanie...

Jeśli na stronie nie ma pełnych danych kontaktowych (nazwa fiormy lub przynajmniej jakieś imię i nazwisko właściciela/admina, pełny adres pocztowy, telefon stacjonarny, e-mail, dobrze byłoby gdyby był jeszcze REGON i ew. NIP) to jedyne, co można zrobić sensownego, to wpisać w pasek przeglądarki inny adres. Jeśli "firma" oferuje wsparcie tylko na tel. kom. to od razu można założyć, że żadnego wsparcia w rzeczywistości nie oeruje, komórka może być dodatkową formą kontaktu, ale nie jedyną, podstawy to system "tiketów", "live chat", adres e-mail i ew. formularz, do tego telefon(y). Jeśli któregoś z w/w (może poza nielubianym przez niektórych "live chat") brakuje, to już wiadomo, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 teamhost to nie frima!, a po 2 co się dziwisz, jak prowadzi to chłopak który jest niepełnoletni :)

Troche dziwne że jeszcze nikt tego krzaka nie zgłosił do us ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Po 1 teamhost to nie frima!, a po 2 co się dziwisz, jak prowadzi to chłopak który jest niepełnoletni :)

Troche dziwne że jeszcze nikt tego krzaka nie zgłosił do us ;P

 

Po 3 istnieje około 2 lata... i nikt do dupy mu się nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, gość daje na strone na której prowadzi sprzedaż reklamy :) Ciekawa polityka "firmy"... no w sumie może i istnieje te 2 lata, ale nie zmienia to faktu, że na stronie danych firmy brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczyta ten temat, to nagle i dane znajdzie... jak to było już kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Chodziło mi o to że jako krzak tyle istnieje... znam właściciela, mam na gg i nie raz mnie prosi o wykonanie usług administracyjnych jak i programistycznych za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że jako krzak tyle istnieje... znam właściciela, mam na gg i nie raz mnie prosi o wykonanie usług administracyjnych jak i programistycznych za pieniądze.

Z tego co pamiętam to Teamhost.pl był kiedyś Pana Klientem na serwery dedykowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu w ostatnich dniach było deszczowa pogoda a wiec krzaki rosną jak grzyby po deszczu :P:P

Dziś przeglądałem stronę owego Krzaka, znalazłem parę krytycznych błędów oraz brak niektórych informacji - największym błędem jest postawienie strony takiego niby hostingu na bezpłatnym cmsie "extreme fusion".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Z tego co pamiętam to Teamhost.pl był kiedyś Pana Klientem na serwery dedykowane ?

 

Tak był zgadza się.... ale nie jest i nawet nie wiem kto to teraz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×