Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grandsyndicate

Global Domains International

Polecane posty

Aby wejść w system musisz wykupić domene za 10$ miesięcznie (.com .net .org i z wyłącznością .ws/ potrzebne zweryfikowane konto paypal) Wówczas otrzymujesz możliwość budowania swojej grupy referali - za każdą aktywną domene dostajesz 1$ miesięcznie w 5 stopniowym systemie MLM jednak to ile Ty i Twoi poleceni zaproszą osób jest nielimitowane dlatego też nieograniczony jest potencjał zarobkowy! Łatwo sobie uzmysłowić (wielu ograniczonych ma problem), że 5$ kosztuje utrzymanie tego prostego systemu - płacisz 1$ miesięcznie 5 osobom, które są przed Tobą! Mało bystrym to może przypominać źle kojarzoną piramide jednak ma ścisłe, legalne zasady oparte na marketingu wielopoziomowym - MLM.

 

GDI odnosi globalny sukces wraz z rozwojem internetu i proponuje obudzić się lokalnym ludzikom! Na ich stronie znajdziecie twórców GDI na tle starych ferrari - tych zakompleksionych to drażni i źle odbierają przekaz:) Cel to tylko uwiarygodnienie oferty, która może być źle odbierana z braku wiedzy.

 

Szczegóły w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi taki sam temat czy źle mi się wydaję?

 

Poprawiony żeby był bardziej przystępny. W jaki sposób łamie regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiony żeby był bardziej przystępny. W jaki sposób łamie regulamin?

 

a pierwszy został usunięty przez moderatora czy jak?jeśli tak to go zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@grandsyndicate: łamiesz regulamin, wstawiając linki referalskie, na to Ci zwróciłem uwagę w poprzednim (usuniętym) temacie. Oczywiście Ty musiałeś napisać mi na PW, że jestem "lokalnym głupkiem", który "nie kmini" co to MLM (PW do wglądu, w razie gdyby ktoś miał ochotę zobaczyć jaki ten światowiec, "Wielki Syndykat" jest milusi). Jak się okazuje, to nie ja, a kto inny robi z siebie głupka...

 

 

 

PS. Ten "ograniczony", który ma problem z wyobrażeniem sobie olbrzymiego potencjału tego systemu, to niby ja, bo się czepiłem? Dzięki... Oj jak dobrze, że nie ja tu bany rozdaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@grandsyndicate: łamiesz regulamin, wstawiając linki referalskie, na to Ci zwróciłem uwagę w poprzednim (usuniętym) temacie. Oczywiście Ty musiałeś napisać mi na PW, że jestem "lokalnym głupkiem", który "nie kmini" co to MLM (PW do wglądu, w razie gdyby ktoś miał ochotę zobaczyć jaki ten światowiec, "Wielki Syndykat" jest milusi). Jak się okazuje, to nie ja, a kto inny robi z siebie głupka...

 

 

 

PS. Ten "ograniczony", który ma problem z wyobrażeniem sobie olbrzymiego potencjału tego systemu, to niby ja, bo się czepiłem? Dzięki... Oj jak dobrze, że nie ja tu bany rozdaję...

 

1. nic nie pisałeś że reflinki są zabronione w pierwszym poście (kosz) 2. też nie jesteś zbyt miły oskarżając mnie, że chce kogos nabrać więc się nie dziw mojego tonu. 3. chłopcze ja tylko pokazuje możliwość, która na tym forum nie została poruszona - wielu może zainteresować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. chłopcze ja tylko pokazuje możliwość, która na tym forum nie została poruszona - wielu może zainteresować.

chłopcze jeżeli byłbyś bezinteresowny to byś to zrobił nie używając refów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×