Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

Z: VPS GRATIS - sprawdź DiH.pl!

Polecane posty

Jesteś śmieszny. Wg ciebie to, że jest sobie jakaś firma hostingowa wyklucza całkowicie jej możliwość korzystania z usług swojej konkurencji?

 

Jeśli konkurencja jest zainteresowana korzystaniem z usług to zawsze może zadać pytanie na pw, czy maila a nie zadawać pytania publicznie, tymbardziej że 99,9% pytań pada z ust firm kompletnie niezainteresowanych reklamowaną usługą. Jestem na tym forum już na tyle długo, że zdążyłem poznać pewne prawidłowości. Poproszę o IP, ooo routing marny, uuu słabe łącza - lepsze byłyby od ATMu, serwery stoją w serwerowni XYZ? uuu to niedobrze bo tam nie ma gaszenia gazem obojętnym, lepsza byłaby serwerownia XYZ i tym podobne zgryźliwości przewijają się na tym forum cały czas. Jeśli to jest etyczne, to ja jestem św. Mikołaj.

 

A jak jeszcze daną ofertę komentuje konkurencja, której w danej chwili sypią się serwery, przez co klienci wyrywają sobie włosy z głowy, to nie pozostaje nic innego jak tylko płakać. W ciągu ostatnich kilku miesięcy spotkałem się z taką sytuacją kilka razy, z różnymi firmami i za każdym razem mnie to denerwowało.

 

Hostingu nie prowadzę i nie zamierzam, od razu zaznaczę...

 

A z określaniem kogoś śmiesznym uważaj, panie niewyparzona gęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×