Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba93

BOO.PL

Polecane posty

Chciał bym sobie założyć forum zdecydowałem się na hosting boo.pl , ale nie wiem którą opcję wybrać bo nie chcę płacić za dużo jak tego nie wykorzystam .

 

Na początek myślę nad startkonto , ale ma limit transferu 3 GB ?

Czy do dużo (bo nie wiem jak to się liczy) ? Najlepiej napiście mi na ile użytkowników wystarczy i na ile odsłon .

 

i takie jeszcze 2 pytanie czy muszę być pełnoletni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek myślę nad startkonto , ale ma limit transferu 3 GB ?

Czy do dużo (bo nie wiem jak to się liczy) ? Najlepiej napiście mi na ile użytkowników wystarczy i na ile odsłon .

 

i takie jeszcze 2 pytanie czy muszę być pełnoletni ?

 

Nikt Ci tak nie policzy - nie da się, wiele czynników na to wpływa, na start ok.

Nie musisz być 18-sto latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak np. np. na komórce wchodzę na forum i mi naliczy 150 kb (o komórce piszę bo na kompie nie wiem jak to się sprawdza)

 

to to samo tylko razy liczba użytkowników i dni miesiąca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o odsłonach to 3GB starczy spokojnie na 40tys odsłon "czystego" przema. Nie wiem tylko czy obciążenie nie będzie za duże wtedy ale transferu na pewno nie braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz być pelnoletni zeby mieć serwer - to samo sie tyczy domeny.

na początek ci starczy zresztą sam zobaczysz - jak bedzie brakowalo to przeniesiesz się na wiekszy .

 

 

Ps. Jak chcesz płacic sms-em to polecam ci w innej firmie pakiet LITE - większa baza i transfer i przynajmniej stabilny serwer.....Ale to juz tak na off topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w tej firmie co podałeś to w opcji Lite max to za darmo dostaję domenę pl ( bo na dole pokazuje się cennik ) ???

 

Uwaga, przy rejestracji domen jesteśmy tylko pośrednikami.

to znaczy że jak moje forum się rozkręci to domeny nie mogą mi zabrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, przy rejestracji domen jesteśmy tylko pośrednikami.

to znaczy że jak moje forum się rozkręci to domeny nie mogą mi zabrać ?

 

To znaczy, że firma o której mowa rejestruje domeny w innej firmie, sama nie jest rejestratorem ;) To np. tak jakby firma Ci dokupiła domene w az.pl albo home.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domenę .pl dostaniesz ale jak opłacisz konto odrazu na rok - jak chcesz kupić za smsa to tu możesz to zrobić . Gościu rejestruje domeny w az.pl.

 

Nic ci nie zabiorą, masz normalnie domenę tyle że kupioną u innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok

Już zrobiłem konto tylko z kąd mam wziąć dane do total commandera ?

wpisuje w nazwa hosta nazwa.activh.pl i w użytkownik też nazwa.activh.pl i coś nie działa tak wpisywałem na yoyo i działało , a tu nie

 

Sory że takie proste pytania zadaje , ale dopiero zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ci PW ale się powtórze:

 

sesja: wpisz cokolwiek

nazwa hosta: ftp.activh.pl

Uzytkownik: zajrzyj do maila o tytule ,,dane konta" i tam masz w 3 linijce napisane Username i nazwę uzytkonika

hasło: tu to wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz żadnej opcji, boo posiada wręcz śmieszny limit zapytań do SQL co w przypadku forum a daję rękę że chcesz postawić forum na Przemo albo phpBB doprowadzi do szybkiej blokady konta. Po za tym boo ma tragiczne serwery... Nie zapłacił bym za taki hosting ani jednej złotówki rocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boo.pl hosting za sms'a - to mówi samo za siebie. Ja nie miałem tam nigdy strony, ale na boo trafić można głównie na blogi i małe fora, kiedy nie odwiedzałem takiej strony, to albo ledwo się wczytywała, albo pojawiał się 500 albo błąd połączenia (nie znaleziono adresu)

 

a tak swoją droga to siema (1 post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem boo i żenada .Wgrałem psychostats i nie włączały się tylko wywalało błąd 500 .Żenada i konta aktywują chyba tylko 2 razy dziennie .Bodajrze o 12 i o jakiejś innej godzinie .Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry hosting dla bloga, jeśli nie chcemy mieć reklam (choć wolał bym darmowy, nawet z reklamami) niż boo.pl. Ale jeśli oni za sms'a za 8zł oferują konto na 3 miesiące, to coś jest nie tak... W ich kieszeni zostaje ok 5zł. Ja sie dziwie że oni jeszcze nie upadli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×