Skocz do zawartości
beybe

Serwer na 2/3 serwisy

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników WHT

 

Poszukuję jakiegoś dobrego hostingu z wysokim uptime'm i parametrami około:

Pojemność 2GB

Transfer miesięczny 30GB

Wszystko inne typu bazy, ftp, email: najlepiej bez limitu

 

I to wszystko żeby zmieściło się do 100zł, no i może jeszcze domena .pl w gratisie

 

Powiem Wam szczerze, że zastanawiałem się nad ofertami hostingów oferowanych na Allegro bo ceny są bardzo zachęcające a parametry jeszcze bardziej, ale jak poczytałem te opinie tutaj to jednak nie warto ryzykować, bo na dłuższą metę to się okaże wielki zonk...

 

Z tego co spotkałem to może IONIC.pl albo MasterNET.pl co o tym myślicie?

Czekam na ciekawe oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, za te parametry to 100zł wystarczająco ;)

 

Ostatnio userzy lubią tutaj tak mówić, więc i ja to powtórzę: tia ;) Odejmując cenę domeny wychodzi 7,5zł/miesiąc hostingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak weźmiesz domenę gratis za pierwszy rok w jakiejś nazwie czy innym az, to i tak 100 na rok za takie parametry? Na serwerze u Niemców, Francuzów czy Anglików jeszcze ewentualnie tak, w Stanach jak najbardziej, nawet taniej niż za 100, ale w Polsce, przy naszych cenach sprzętu i łączy? Hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam że pewnie znajdzie taką ofertę, u mnie akurat nie mieści się cenowo, a nie mam zwyczaju robić ofert pod cenę aby tylko zyskać klienta,

skoro inni płacą normalnie, ale jak dobrze poszukać to i konto z tzw. transferem bez limitu można znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d.v jeśli nie jesteś obeznany w tej kwestii to proszę, nie wypowiadaj się na ten temat, chyba że piszesz tylko po to żeby mieć "o 1 posta więcej" <lol>

Mogę Ci podać dziesiątki dobrych firm - nie krzaków które mi zaoferują takie parametry za mniej niż 100zł i nawet z tą domeną w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem obeznany, 10 lat przebojów z różnymi hostami, prowadzenie od 4 lat własnych serwisów hostingowych, obecnie 3 serwery w różnych lokalizacjach... Ale Ty wiesz lepiej. Powodzenia w poszukiwaniach. Tylko proszę Cię, nie płacz nam tu później, że się naciąłeś, bo znalazłeś "dobry i tani" hosting, a później miałeś uptime poniżej normy albo serwer na jednordzeniowym słabym procku, albo jeszcze inne jaja.

A co do domeny, to branie pakietu hosting + domena gratis nigdy nie jest dobrym pomysłem, szczególnie w momencie, kiedy firma oferująca taki pakiet nie robi od razu push-a domeny do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jestem obeznany, 10 lat przebojów z różnymi hostami, prowadzenie od 4 lat własnych serwisów hostingowych, obecnie 3 serwery w różnych lokalizacjach... Ale Ty wiesz lepiej. Powodzenia w poszukiwaniach. Tylko proszę Cię, nie płacz nam tu później, że się naciąłeś, bo znalazłeś "dobry i tani" hosting, a później miałeś uptime poniżej normy albo serwer na jednordzeniowym słabym procku, albo jeszcze inne jaja.

A co do domeny, to branie pakietu hosting + domena gratis nigdy nie jest dobrym pomysłem, szczególnie w momencie, kiedy firma oferująca taki pakiet nie robi od razu push-a domeny do klienta.

 

Bardzo wszystkich interesuje Twoja historia hostingowa ;) 3 servery - nie ma się czym chwalić, ale do rzeczy. Ty masz swoje przekonania, user ma swoje :D Gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali, to życie było by nudne i monotonne ;) Na serverze w DE można za takie pieniądze znaleźć konto, to nie aż taki problem. W PL byłoby gorzej z powodu cen serverów dedykowanych czy też kolokacji (no chyba, że firma hostuje się w livenecie), ale zawsze coś się znajdzie w sąsiednim czy też innym kraju europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to że u Ciebie nie ma takiej oferty to nie znaczy, że inna dobra firma musi mieć tak samo drogo jak Ty... Konkurencja rośnie ;]

I tak jak mówiłem - dobre i znane firmy już oferują atrakcyjne pakiety.

 

A to, że np. serwer w Niemczech to niby źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to, że np. serwer w Niemczech to niby źle?

 

Nie ;) Pingi nie mają dużego znaczenia przy stronach www, a dzięki serwerom w Niemczech firma może zaoferować nieco tańsze konta. Wiele firm się hostuje w Niemczech, na szybkiego mówiąc z pamięci to np. znany userom wht MasterNET.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena to kwestia 12 zł (chcąc mieć później tańsze przedłużenie), więc nie róbmy dziadostwa. Odnośnie parametrów to neteasy.pl je spełnia. Problem tylko w tym, że czytając posty usera to żadnej firmie nie poleciłbym takiego klienta. Za 100zł wymagania nie wiadomo jakie a podejście do hostingu jakby miał wydawać 100 zł ale miesięcznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszam do zapoznania się z NOWĄ ofertą Webh.pl.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to że u Ciebie nie ma takiej oferty to nie znaczy, że inna dobra firma musi mieć tak samo drogo jak Ty... Konkurencja rośnie ;]

I tak jak mówiłem - dobre i znane firmy już oferują atrakcyjne pakiety.

 

A to, że np. serwer w Niemczech to niby źle?

 

I oczywiście masz rację, wcale nie twierdzę że mam najtaniej i najlepiej,

po prostu mam swoje ceny które maja zapewnić klientom wysoką i nieprzerywaną jakość usług,

a rosnącej konkurencji jeszcze brawo biję :) Mam serwery pod www i w Niemczech i Polsce,

jak na razie jakoś nadal bardziej ufam niemieckim serwerowniom, ale to moja subiektywna opinia,

skoro znasz dobre i znane firmy które oferują atrakcyjne pakiety to czego szukasz na forum???

krzaczora który ci da oferte za 5zł. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na ciekawe oferty

Tego szukałem na forum ;) Ciekawych ofert... no i znalazłem, miałem kilka ofert ale jednak zdecydowałem się na IONIC... Sprawdzona, czytałem opinie i wszyscy polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×