Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
drajvver

[pytanie] webh.pl i serwery CSa

Polecane posty

Witam.

 

Mam pytanie do znawców, którzy mam nadzieję odpowiedzą mi na to pytanie ;). Czy VPS PREMIUM w webh.pl utrzyma 2 serwery CSa 1.6?

1 serwer:

- publik

- 20 slotów

- średnio-pełny (~15 osób cały czas w dzień)

 

2 serwer:

- priv + HLTV

- 12 slotów

- używany sporadycznie (cw, mixy, ligi)

 

2-3 serwery VT 11khz po 20 slotów.

 

Chodzi mi o działanie i o transfer przede wszystkim, bo cena atrakcyjna i byłoby to lepsze rozwiązanie, niż opłacanie 2 serwerów na raz - wychodzi po prostu taniej :P. Jeżeli by wystarczyło wszystkiego doszłyby do tego jeszcze PsychoStaty, ale to już nie jest konieczne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrzymać może i utrzyma gorzej będzie z transferem bo 120GB to jak dla mnie za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można rate serwera troszkę pozmieniać, obniżyć i myślę, że by wystarczyło. Chodziło mi raczej o moc procka, żeby na obu serwerach trzymało się 100fps ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Nie polecam, bardzo duze straty pakietow ktore w grze gwarantuje ci ze odczujesz ;)

jak szukasz cos z budzetowych rozwiazan to hitme :P

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat nietrafiony  ;) Klientom obecnym do servera gier skracaja o polowe transfer (w przypadku premium zostaje 60GB tylko), a nowi juz nie moga stawiac gier  :P Takze polecam HitMe.net.pl jesli chodzi o tansze rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że w hitme są dobre sprzęty, bo aktualnie mam tam VPSa, tyle, że Budget i nie można na nich stawiać serwerów, a szkoda, bo ten za 49zł byłby idealny ;). Z drugiej strony porównanie cenowe do webh wypada gorzej i myślę, że w 90zł już mógłbym się zmieścić w 1 firmie zajmującej się hostowaniem serwerów gier.

 

@up,

Aha, nie wiedziałem :P. W takim razie zostaje HitMe, albo może ktoś coś zaproponuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ew. odezwij sie do LN moze zaproponuja Ci dobra oferte serwera ded. aczkolwiek myślę ze 100 zl moze troszke do tego minimum zabraknąc ;)

tak czy siak napisz maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie, maila napiszę do LN, poczekam co odpiszą.

 

PS. Ciekawa oferta w HitMe ;)

hitmi.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×